Dodaj do ulubionych

2008 r. - Rokiem Zbigniewa Herberta

11.07.07, 14:52
tak, ten sejm to zaiste najlepsza instytucja, najbardziej prawe zgromadzenie
znakomicie oczytanych w twórczości Zbigniewa Herberta osób w tym kraju. To
zupełnie znakomite grono. Czekamy na twórcze parafrazy wersów Mistrza. Kilka
przykładów już mam:
"Bądź wierny. Spieprzaj Dziadu"
albo:
"Bo tylko tak zostaniesz zaliczony do grona zimnych kaczek"

Obserwuj wątek
    • mrumru81 2008 r. - Rokiem Zbigniewa Herberta 11.07.07, 15:03
      Powinni przeczytać Pana od poezji.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka