Dodaj do ulubionych

Globalizacja - ankieta

05.05.06, 15:16
Proszę o odpowiedzi na pytania, podanie płci i wieku

1. Czy wie pani/pan co to jest globalizacja ?
2. Co pani/pan sadzi o globalizacji? Czy jest to zjawisko pozytywne czy negatywne?
3. Proszę uzasadnić swoje stanowisko?
4. Jakie korzyści wypływają z globalizacji?
5. A jakie są jej skutki negatywne?
Obserwuj wątek
    • lunatix Re: Globalizacja, czyli strzal w kolano. 12.05.06, 18:52
      1. Tak wiem, globalizacja jezd poto zeby kapitalisci siem jeszcze bardziej
      nazali kasy, a robotnicy wpedzeni w nedze.
      2.Negatywne, Chinczykom daje sie know-how, wyksztalca po to aby zabrali nam
      prace, i w efekcie oni beda kiedys dyktowac warunki, zreszta juz dyktuja,
      smiejac sie w kulak.
      Zachod ukrecil sobie sam stryczek, a Chinczyk nam jeszcze pokaze jak sie
      zalatwia sprawy po Chinsku. Tam sie czlowiek i ochrona srodowiska nie liczy.
      3. Popatrz co sie wokol dzieje, zacznij myslec i zastanow sie do czego to
      doprowadzi. Do wykonczenia kapitalistow ich wlasna bronia przez komunistyczne
      Chiny.
      4. Brak korzysci na dluzsza mete. Na krutka mete troche zarobionych milionow na
      taniej sile roboczej, ale to na poczatku. Pozniej zachod zostanie przez Chiny
      wykupiony.
      5. Skutki opisalem w punkcie 1,2,3,4.
      Milej globalizacji.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka