selena_s
28.10.14, 13:44
Dzis chcialam zadac kilka pytan kandydatce WS z mojego okregu. Zajrzalam na strone, byl podany mail.. i niestety wiadomosci wracaja do mnie. Wiec chcialam sie skontaktowac ze WS mailowo, aby podali mi prawidlowy adres. Hm... do nich tez nie docieraja moje wiadomosci.
Mam pytanie, czy moze ktos z Panstwa probowal nawiazac kontakt mailowy z nimi? Przepytac osoby kandydujace z okregow?
Ja wychodze z zalozenia, ze glosuje sie na ludzi ze swoich okregow, a nie na partie, stowarzyszenia itd.