Dodaj do ulubionych

Piekarnia Kobus padła

24.02.15, 16:44
Właśnie do piekarni wszedł komornik , zabrał o chciał a ludzi na bruk pognali bez wynagrodzenia. Chlebka od Kobusa nie uświadczysz w okolicy. Kto się cieszy ? Komornik! On się nie martwi o przyszłość pracowników, o nie!
Obserwuj wątek
    • marek1981stopa Re: Piekarnia Kobus padła 24.02.15, 18:41
      TAKIE DOBRE BULECZKI MIELI
    • damyk1 Re: Piekarnia Kobus padła 24.02.15, 20:15
      zaczyna być coraz głośniej
      www.gowork.pl/opinie_czytaj,2092
    • slawek.wygon Re: Piekarnia Kobus padła 25.02.15, 08:52
      Piszą także tuaj
      www.facebook.com/kobylkaiokolice?fref=ts
      Swoją drogą, różowo od dawna tam nie było
      • aficio36 Re: Piekarnia Kobus padła 27.03.15, 18:05
        Który komornik zajął majątek ? Ma ktoś taką informację ?
    • 3xm Re: Piekarnia Kobus padła 28.02.15, 07:31
      A to pewnie dlatego zniknął z API "chleb zwykły" za 1.50zł. Nie dziwi mnie bankructwo skoro sprzedawano najtańszy chleb w mieście, tańszy o prawie 50% od innych. Nie, żebym narzekał, lepiej kupić tańsze niż droższe, zwłaszcza, że jakością wiele się nie różnią.
      • mskobylka Re: Piekarnia Kobus padła 28.02.15, 18:06
        25 lat pracy pana Ignacego poszła jak psu w dupę. jeden buduje a drugi marnuje.
    • en-no Re: Piekarnia Kobus padła 29.03.15, 13:13
      czy mnie wzrok myli ? nie!!!!!!!!!!!!!!!! widze wyborcow PO to za czasow tych kretaczy komornicy ,firmy windykacyjne maja zniwa,to oni sa za ten stan rzeczy odpowiedzialni to nikt inny nie doi kazdej firmy to oni przyklaskuja temu co robi skarbowka ,to poprostu bandyci ,wczesniej czy pozniej do kazdego z nas wejdzie komornik.
      • kotwbutach2014 Re: Piekarnia Kobus padła 30.03.15, 23:59
        Niestety dług Polski jest ogromny, PO ma ogromne zapotrzebowanie na kasę na dodatek robią coraz większą dziurę budżetową i kto ją wypełni ? Ty robolu bo przecież nie korporacje! Firma Kobus jak by zmieniła markę np. Bida wtedy by przeżył a tak nie ma dobrego chleba. Kup sobie mrożonkę napakowaną spulchniaczami w markecie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka