anatemka
29.06.06, 11:40
postanowiłam nie wchodzić do watków typu: moje dziecko nie mówi, bo szlag
mnie jasny trafia! Te wszystkie rady: daj spokój, mój też tak miał a teraz
buzia mu się nie zamyka!
Wiem, proste opóźnienie rozwoju mowy wyrównuje sie samo. Ale do diabła skąd
te wszystkie mamy sa takimi expertami, że bez widzenia i słyszenia dziecka
wystawiają diagnozę??? Logopedzi nie chcą stawiać diagnoz na forum, a one sa
mądrzejsze! wrrr
ech, jak mnie póści, to pewnie skasuję ten wątek:)
pozdrawiam wakacyjnie:)