Dodaj do ulubionych

Zapytanie do Administracji

31.01.05, 14:42
W kodeksie prawnym zwanym "netykietą",
podwieszonym do przestrzeni "pomocy forum",
znalazłem nastepujący zakaz:

"Nigdy nie cytuj sygnaturek (podpisów)!"

Ponieważ memu umysłowi nieobytemu nie nasuwa się
żadne uwarunkowanie aksjologiczne na które
mógłbym przycumować sens tego zakazu, będę
wysoce wdzięczny za wyjaśnienie jurysdykcji stosownym
komentarzem.

Cwi
Obserwuj wątek
    • nonstop Re: Zapytanie do Administracji 31.01.05, 15:24
      ech cwi, trzeba pisać "a o co chodzi?"
      a nie o asjlologii, bądź jurysdykcji
      :-)
      • urszulka_ma nonstop.. 31.01.05, 17:10
        > a nie o asjlologii, bądź jurysdykcji

        a co to jest, to.."asjlologii"..hmm?


        • nonstop Re: nonstop.. 31.01.05, 18:57
          asjologia to nauka o mr T. Sunami
          • urszulka_ma Re: nonstop.. 31.01.05, 20:23
            nie pytałam o asjologię..tylko o Twoje nowe słowo "asjlologii"
            • urszulka_ma choć.. 31.01.05, 20:40
              ..Twoja nazwa aksjologi też dziwnie brzmi
          • urszulka_ma a porównywanie.. 31.01.05, 20:50
            swoich literówek..do tragicznej pomyłki telegrafisty..
            no cóż..raczej kataklizm nas tu nie czeka..
            • urszulka_ma i... 31.01.05, 20:57
              ..mało wydaje się to śmieszne

              hy hy hy
    • pwrzes Re: Zapytanie do Administracji 31.01.05, 17:21
      cwi napisał:

      > "Nigdy nie cytuj sygnaturek (podpisów)!"

      Czesc cwi. Mniej danych do sciagniecia, tak samo jak przy wycinaniu zbednych
      cytatow. Ale tutaj, na forum, sam portal usunal Twoja sygnaturke. Ja nic nie
      musialem robic w tym celu. Wydaje mi sie, ze zostala ta netykieta wzieta z
      usenetu a nie kazdy klient newsowy potrafi sam (bez dodatkowego łatania) wyciac
      zbedne fragmenty.

      M.
    • urszulka_ma Re: Zapytanie do Administracji 31.01.05, 17:32
      po co.. ktoś odpowiadając na post..
      ma cytować całość poprzedniej wypowiedzi
      i jeszcze dodatkowo sygnaturę jej autora..?

      o tak:

      cwi napisał:

      > W kodeksie prawnym zwanym "netykietą",
      > podwieszonym do przestrzeni "pomocy forum",
      > znalazłem nastepujący zakaz:
      >
      > "Nigdy nie cytuj sygnaturek (podpisów)!"
      >
      > Ponieważ memu umysłowi nieobytemu nie nasuwa się
      > żadne uwarunkowanie aksjologiczne na które
      > mógłbym przycumować sens tego zakazu, będę
      > wysoce wdzięczny za wyjaśnienie jurysdykcji stosownym
      > komentarzem.
      >
      > Cwi
      • urszulka_ma zapomniałam zmienić temat postu 31.01.05, 17:41
        powinnam zmienić temat poprzedniego postu..na "zapytanie do cw"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka