cwi
31.01.05, 14:42
W kodeksie prawnym zwanym "netykietą",
podwieszonym do przestrzeni "pomocy forum",
znalazłem nastepujący zakaz:
"Nigdy nie cytuj sygnaturek (podpisów)!"
Ponieważ memu umysłowi nieobytemu nie nasuwa się
żadne uwarunkowanie aksjologiczne na które
mógłbym przycumować sens tego zakazu, będę
wysoce wdzięczny za wyjaśnienie jurysdykcji stosownym
komentarzem.
Cwi