monika_04 18.04.06, 09:07 Dziś głodówka.(No dobrze tylko dwa maluteńkie kawałki czekoladay ale tak kusily...). Ktoś się przyłącza? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rohasek Re: Poświatecznie 18.04.06, 09:41 ja już jestem o jedną tabliczkę czekolady za daleko... ale może jutro:) Odpowiedz Link Zgłoś
j.oker Re: Poświatecznie 18.04.06, 11:00 Ze słodyczy najlepsze sa sledzie w smietanie:))) Odpowiedz Link Zgłoś
tfu.tfu Re: Poświatecznie 18.04.06, 12:24 w oleju mam tylko (śledzie) za to dużo ;) i w 4 sortach ;) Odpowiedz Link Zgłoś