Dodaj do ulubionych

Poświatecznie

18.04.06, 09:07
Dziś głodówka.(No dobrze tylko dwa maluteńkie kawałki czekoladay ale tak
kusily...).
Ktoś się przyłącza?
Obserwuj wątek
    • rohasek Re: Poświatecznie 18.04.06, 09:41
      ja już jestem o jedną tabliczkę czekolady za daleko...
      ale może jutro:)
      • j.oker Re: Poświatecznie 18.04.06, 11:00
        Ze słodyczy najlepsze sa sledzie w smietanie:)))
        • tfu.tfu Re: Poświatecznie 18.04.06, 12:24
          w oleju mam tylko (śledzie) za to dużo ;) i w 4 sortach ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka