Dodaj do ulubionych

Patorałka dla czatowników

24.12.02, 16:00
No i pora bym i ja złożył życzenia świąteczne. Jest to najpiękniejszy w roku
dzień, kiedy wszystko nabiera innego wymiaru. Można wymienić tu masę życzeń -
ale ja chciałbym każdemu powinszować spełnienia jego osobistych marzeń, bo
każdy takowe posiada. Dla wszystkich moich znajomych i tych, których nie
miałem jeszcze okazji poznać w prezencie napisana przed chwilką pastorałka ;))

Czasem potrzeba tak mało
Aby zajaśniał świat
Za oknem moim pobielało
I mrozik strzela: trzask, trzask

Choinki świecą w okiennicach
Ludzie jacyś serdeczni są
Życzenia ciepłe na ulicach
Radości, szczęścia, zdrowia moc

A więc ma siostro i mój bracie
Niech Twych prezentów będzie sto
Czy jesteś tutaj czy na czacie ;)
Życzę Ci wesołych świąt!


A że jak wiecie reprezentuję Żywiec, to bydzie cosik po góralsku:

Na scynsci na zdrowi
Na to Boży Narodzyni
Co by się Wom
rodziło
kopiło
Dyślem do stodoły łobruciło
Byscie byli zdrowi
weseli
jako w Niebie janieli
Cały rok!!!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka