Gość: roman IP: 212.244.216.* 27.01.03, 16:29 No i gdzie ten zapis czatu z Gajtkiem?!? Boicie się czegoś, czy co? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ireo Re: Gajtkowski 27.01.03, 16:52 boimy się. szczególnie romanów cholernie się boimy. niezwłocznie zamieścimy zapis czata z Gajtkiem. [? kto to w ogóle jest??] bardzo przepraszamy, to się więcej nie powtórzy. redakcja [do przyjaciół: słuchajcie, napiszmy mu ten czat z majtkiem, czy jakoś tak. nie powinno to być trudne, a chłopak się ucieszy. w końcu zwrócił się tu do nas ufnie i z wiarą] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kriek Re: Gajtkowski IP: 2.5.2.* / *.astercity.net 27.01.03, 17:00 to ja zaczne... Moderator#: witam wszystkich. Nazywam sie Teos Zawodowiec i bede prowadzil czat z naszym slawnym gosciem. Lejdis and dzentelmens: Majtek... cholera, gdzie ja mialem te liste pytan od redakcji na wypadek gdyby internauci sie okazali nie- na-poziomie? O, jest. "Czy po wstapieniu do Unii bedziemy mogli przesunac Polske na zachod?" - nieee, to nie ten gosc, rany boskie, moze ten oeri sie odezwie sensownie @#$*@! Odpowiedz Link Zgłoś
ireo Re: Gajtkowski 27.01.03, 18:34 Moderator# [korzysta ze ściągi przygotowanej przez redakcję]: Rozpoczynamy czat moderowany z Krzysztofem Gajtkowskim. kubula#: Gajteeeek!!! miazga#: Cze, siema, kul i spox! Lech PANYYYY!!!! [stara się gwizdać, ale na czacie tego nie widać] szalik#: chopy! GKS Katowice, chopy! Krzysztof Gajtkowski# [gapi się na klawiaturę jakby to było coś, co widzi po raz pierwszy w życiu (a Moderator nie domyśla się, że rzeczywiście tak jest)] zadymiarz#: Bra-awo LE-GJA, leGIa LEGIAAAA Moderator# [gorączkowo usiłuje jakoś sobie radzić i wyłowić z potoku wyzwisk pod adresem różnych klubów sportowych (z przewagą Legii) jakieś pytanie, w końcu sięga do niezawodnej ściągi, podszywając się pod miłośnika_piłki#]: miłośnik_piłki#: Czy będzie pan występował w dwóch najbliższych meczach ligowych? Krzysztof Gajtkowski# [gapi się na monitor jakby to było coś, co widzi po raz pierwszy w życiu (a Moderator nie domyśla się, że rzeczywiście tak jest), w końcu dyktuje]: ja, byda Moderator# [załamuje się. karetka przyjeżdża prawie natychmiast] Odpowiedz Link Zgłoś