Dodaj do ulubionych

Pamiętnik użytkownika.

18.08.06, 07:31
„18.08.2007
Pracuję nad kolejnym projektem, od początku podejrzewając, że jestem
sterowany w sieciowym e_matrixie. Za ciągami liter na czacie zaczynam widzieć
e_osoby. Podobno mogę Ich dotknąć, mimo że ledwie majaczą (słabo widzę,
czatuję z przerwami dopiero czwarty miesiąc). Wcześniej myślałem, że to gra w
litery. Wciąga mnie.
Hmmm... Podejrzewam, że kilka postaci o nickach zaczynających się na
literę „m” jest programem „matryca” (uzależniająca). Możliwości zostania w
sieci jest wiele.
Jak się z tego wychodzi?
P.S.
Mój nick też jest na literę m... Chyba sobie strzelę bana.”

Obserwuj wątek
    • j.oker Re: Pamiętnik użytkownika. 18.08.06, 09:29
      Strzel sobie 100%-tke i zagryz bananem :))
    • hippy_pottamus sprostowanie ;) 18.08.06, 12:37
      twój nick jest na literę "e" ;))
      • wredna.gargamella Re: sprostowanie ;) 18.08.06, 15:13
        Też chciałam to zauważyć...
        No chyba, że jesteś na tymczasowym.
        Wniosek: żeby nie zginąć musisz się logować ;)
      • rohasek Re: sprostowanie ;) 18.08.06, 20:28
        hippy_pottamus napisała:

        > twój nick jest na literę "e" ;))

        a no to już wiemy skąd ten nagły wysyp dyslektyków i dysGraffów :)
    • sir_elmin Re: Pamiętnik użytkownika. 18.08.06, 20:23
      pominąwszy tytuł mój rodowy... :)
      • zosl Re: Pamiętnik użytkownika. 18.08.06, 20:55
        serku..ja tyż widuję, czasem nawet wyraz twarzy... duszo bratnia...
    • oldpiernik Re: Pamiętnik użytkownika. 19.08.06, 10:20
      ciekawostka...
      a jeśli chciałbym wrócić na czat
      to mogę liczyć, że zostanę dostrzeżony?
      hehehe

      OLDWIDMO ;0)
      • she_5 Re: Pamiętnik użytkownika. 19.08.06, 10:46
        oldpiernik napisał:

        > a jeśli chciałbym wrócić na czat
        > to mogę liczyć, że zostanę dostrzeżony?

        wiem nieoficjalnie, ale za to z pewnych zrodel, ze nie tylko dostrzezony
        (zostaniesz) ale nawet wypatrywany (jestes) :)))
        • oldpiernik Re: Pamiętnik użytkownika. 19.08.06, 12:31
          och! she! xD
          postanowione!
          w poniedziałek wieczorem?

          OLDWZRUSZONWIELCE :0)
          • she_5 Re: Pamiętnik użytkownika. 19.08.06, 13:08
            w poniedziałek wieczorem!
            postanowione?
            :-D
            • oldpiernik Re: Pamiętnik użytkownika. 21.08.06, 07:42
              a jeszcze pytanko:
              będą wolne jakieś pokoje? ;0)
              bo iwesz, dawno nie bywszy na salonach
              a ponoć nie każdego teraz wpuszczają, hehe

              OLDSZYKUJĄCGARDEROBĘ ;0)
              • oldpiernik Re: Pamiętnik użytkownika. 21.08.06, 20:58
                siedzę więc sobie na 40+
                i tak siedzę
                i siedze...
                i słucham
                i...
                • she_5 Re: Pamiętnik użytkownika. 24.08.06, 22:39
                  oldpiernik napisał:

                  > siedzę więc sobie na 40+
                  > i tak siedzę
                  > i siedze...
                  > i słucham
                  > i...
                  >
                  no, pobyl kwadrans obok
                  i znikl
                  bombranoc
                  • oldpiernik Re: Pamiętnik użytkownika. 25.08.06, 11:19
                    she piękna, daruj, same oboki ostatnio robię
                    poczułem na nowo smaczek słuchanie pleciug przeróżnych
                    tylko ten bubel loginowy mnie wkurza
                    przecież nie każdy lubi dowodzić, że jest sobą, hehehe

                    OLDREBAKCYLNIĘTY ;0)
                    • she_5 Re: Pamiętnik użytkownika. 29.08.06, 18:44
                      oldpiernik napisał:

                      > she piękna, daruj etc...

                      daruję, jasne
                      ja szybko przywykam
                      miłych bakcyli, obok
    • el_morfeusz Re: Pamiętnik użytkownika. 19.08.06, 14:31
      „19.08.2008
      Leżymy na ogóle. Nic się nie dzieje.
      Rano był komunikat administracji że wszystko jest pod kontrolą i że będzie
      dobrze.
      Ja pier..., nigdy stąd nie wyjdziemy.
      Oho, trzy gwizdki, schodzimy na ćwiczenia z logowania.”
    • el_morfeusz Re: Pamiętnik użytkownika. 20.08.06, 11:30
      „20.08.2009
      Jestem tera z e_fusią. Zlogowała mnie hasłem: prafdziwi faaceci nie czatóją,
      poznają kobity w markiecie, ci co tu hodzą mają strategi na litość, potem
      wyworzą nas do lasu gdzie czekają kolegi a my dłógo potem tego nie pżeżywamy.
      E_fusia jest programem „mój Nikifor” ja nazywam ją „moim zaufaniem”. Logujmy
      się do p.OPa, orzenię się z nią. Proszę o biały.”
      • zosl Re: Pamiętnik użytkownika. 20.08.06, 22:25
        a gdzie ślad erotyczny?
        • el_morfeusz Re: Pamiętnik użytkownika. 21.08.06, 21:01
          Heh... i tak wszyscy się dowiedzą.
          Otóż „e_fusia” okazała się być facetem. Powiedziałbym nawet archetypem faceta.
          Ślady wiodą do politbiura jednej z partii bo jak ogłosił(a) chce zamknąć czaty
          żeby zmniejszyć o połowę przestępczość w Polsce...
          Nie będę tego komentował.
          • sir_elmin Re: Pamiętnik użytkownika. 21.08.06, 21:17
            Rzeczona osoba jest dobrze znanym czatownikiem, którego wątki często znikają z
            fo cza. Wciąż i niezmiennie - z całego serca i szczerze polecam Ci, drogi kolego
            - schizoidzie elektrowstrząsy i lewatywę - co godzinę dajmy na to. Potem zapij
            piounem :).
            Jeśli kuracja słabuje, strzel sobie w głowę z procy... Nooo i wyciągnij koszulę
            z portek, bo znajdziesz się na planie "Piątek 13go" - i to bez castingu !!! :).

            "I'm the crazy man, who live in side yuor head"
            Black Sabbath "Dehumanizer"
            • el_morfeusz Re: Pamiętnik użytkownika. 22.08.06, 19:04
              "Co się dziwisz?" jak mawia mała Eugenia w "Jasminum". Widzę drogi kolego, że
              preferujemy starą, dobrą szkołę Monty Pythona:)
              Pozdrawiam.
            • klon.umy.t Re: Pamiętnik użytkownika. 23.08.06, 04:30
              że co78ei,,?>>?
              pozdrawiam))00))))))))))))))powodzenia

              PS terazmnm njei mo80gę pis0ać bo mi w taroicie wisieliec wy9aszedl))))))))))0
              • sir_elmin Re: Pamiętnik użytkownika. 23.08.06, 15:38
                Ha ha - Uma ;)

                I o to chodzi:)



                --
                "Voices... a thousand, thousand voices"
                Ozzy Osbourne
    • el_morfeusz epilog 26.08.06, 21:37
      "26.08.2013
      Dostałem dziś z raeala wiadomość, że moja żona zniknęła, i że na ścianie domu
      ktoś napisał kredą: „byłem_tu.miły_użytkownik.”
      Boszszsz..., znowu mnie wylogowało! Czy Oni tego nie chcą naprawić czy nie
      umieją?"
      • el_morfeusz epitafium 28.08.06, 08:02
        "Tu zawisłem a może zawisnąłem ale dyndam."
        Niech dynda w pokoju.

        Morf Użytkownik
      • t_waits Re: epilog 28.08.06, 14:44
        dobrze, że odeszła z kimś miłym...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka