el_morfeusz
18.08.06, 07:31
„18.08.2007
Pracuję nad kolejnym projektem, od początku podejrzewając, że jestem
sterowany w sieciowym e_matrixie. Za ciągami liter na czacie zaczynam widzieć
e_osoby. Podobno mogę Ich dotknąć, mimo że ledwie majaczą (słabo widzę,
czatuję z przerwami dopiero czwarty miesiąc). Wcześniej myślałem, że to gra w
litery. Wciąga mnie.
Hmmm... Podejrzewam, że kilka postaci o nickach zaczynających się na
literę „m” jest programem „matryca” (uzależniająca). Możliwości zostania w
sieci jest wiele.
Jak się z tego wychodzi?
P.S.
Mój nick też jest na literę m... Chyba sobie strzelę bana.”