29.05.14, 22:13
odpierdol się wreszcie ode mnie.
lecz się, choć chyba już na to za późno

"Psiapsiółka papieża"? Dodaj do ulubionych

izydor88 ☺ 29.05.14, 20:10
Odpowiedz cytując Odpowiedz
Wanda Półtawska,jako "psiapsiółka papieża"smile))
Pamiętam,jak wyrzucano Misogino z MY-kształciuchów.Za takie właśnie bzdety...
Bo WU jest spokrewniony z JPII i ten ostatni - banany małemu WU przekazywał smile))
A Marco - uratował JPII przed śmiercią,rzucając się na terrorystę z nożem.Nikt,nigdy nie znajdzie wzmianki o tym wydarzeniu,ale trzeba być skończoną szują,żeby w to nie uwierzyć wink
Tannawe,oraz "zawsze lojalny kogut" o tym zaświadczą
Obserwuj wątek
    • fenikss.2972 Re: izydor 29.05.14, 22:15
      świadectwo prawdy to ci psychiatra wystawi

odpierdol się, na razie grzecznie proszę - ale szybko przestanę być grzeczny

Forum Na każdy temat Kalejdoskop ❁♫♫
      Re: "Psiapsiółka papieża"? Dodaj do ulubionych

izydor88 ☺ 29.05.14, 21:30
      Bo w zasadzie - cały ten szajs - opiera się na "świadectwach wiary" towarzyszek Mirek i innych kogutów...
    • fenikss.2972 Re: izydor 29.05.14, 22:20
      pokaż mi pajacu zasrany te teksty to ci uwierzę

a tak jesteś zwykłą szurniętą mitomanką - z tego co widzę tworzysz coraz nowsze wersje.

odpierdol się - bo nie ręczę za siebie. Mam dość psycholi.

Forum Na każdy temat Kalejdoskop ❁♫♫
      "Psiapsiółka papieża"? Dodaj do ulubionych

izydor88 ☺ 29.05.14, 20:10
      Wanda Półtawska,jako "psiapsiółka papieża"smile))
      Pamiętam,jak wyrzucano Misogino z MY-kształciuchów.Za takie właśnie bzdety...
      Bo WU jest spokrewniony z JPII i ten ostatni - banany małemu WU przekazywał smile))
      A Marco - uratował JPII przed śmiercią,rzucając się na terrorystę z nożem.Nikt,nigdy nie znajdzie wzmianki o tym wydarzeniu,ale trzeba być skończoną szują,żeby w to nie uwierzyć wink
      Tannawe,oraz "zawsze lojalny kogut" o tym zaświadczą
    • hardy1 Re: izydor 30.05.14, 10:18
      Tak tam pisze Izydir, znaczy Klara?!

To już paranoja. Bezwzględnie powinna udać się do lekarza psychiatry. Inaczej choroba będzie się pogłębiać.
      • fenikss.2972 Re: izydor 30.05.14, 10:20
        to jest psychol jakiś

odkąd się tu szwenda - tworzy niestworzone historie !! że nikt tego nie widzi !!
        no fakt, obraca się w towarzystwie sobie podobnych

ale ten wczorajszy tekst to mistrzostwo ! trzeba mieć fantazję - chorą bo chorą, no ale zawsze
          • fenikss.2972 Re: izydor 30.05.14, 10:53
            ja nie wnikam w koligacje rodzinne Sorell - ja twierdzę że ten przygłup przegina na całej linii pieprząc co się tylko da, żeby zwrócić na siebie uwagę.
            Nie wiem, coście robili na tym starym forum - wiem jedno - ta baba ma obsesję, jest walnięta, śledzi wszystkich - nawet na tym portalu pisarskim znalazłem profil - wszędzie za Wami łazi - a potem wali na forum takie teksty - nie interesują mnie niczyje powiązania z kimkolwiek - interesuje mnie to, co ten przygłup wypisuje.

sorel.lina napisała:

> WU rzeczywiście jest (był) spokrewniony z K. Wojtyłą.
            > Tyle faktów. Reszta to... szkoda słów.
            • sorel.lina Re: izydor 30.05.14, 11:17
              fenikss.2972 napisał:

> ja nie wnikam w koligacje rodzinne Sorell - ja twierdzę że ten przygłup przegin
              > a na całej linii pieprząc co się tylko da, żeby zwrócić na siebie uwagę.
              > Nie wiem, coście robili na tym starym forum - wiem jedno - ta baba ma obsesję,
              > jest walnięta, śledzi wszystkich - nawet na tym portalu pisarskim znalazłem pro
              > fil - wszędzie za Wami łazi - a potem wali na forum takie teksty - nie interesu
              > ją mnie niczyje powiązania z kimkolwiek - interesuje mnie to, co ten przygłup w
              > ypisuje.

Feniksie, cokolwiek, gdziekolwiek napisałby WU, albo ja, okaże się powodem do zaczepek pod naszym adresem. Każdy pretekst jest dobry, by "ukarać wroga" za to, że w ogóle jeszcze egzystuje w necie. Ja już na to - jak widzisz - przestałam reagować.
              • fenikss.2972 Re: izydor 30.05.14, 11:23
                a ja nie mam ochoty, żeby jakaś franca wycierała sobie mną ryj.
                Wyleciała z mojego forum dawno temu - nie zaczepiam porypańca - a ta cały czas lata po forach i kogutami rzuca - chce wojny, to ją będzie miała - dla mnie to żaden problem

sorel.lina napisała:

> Feniksie, cokolwiek, gdziekolwiek napisałby WU, albo ja, okaże się powodem do z
                > aczepek pod naszym adresem. Każdy pretekst jest dobry, by "ukarać wroga" za to
                > , że w ogóle jeszcze egzystuje w necie. Ja już na to - jak widzisz - przestałam
                > reagować.
              • 1zorro-bis Re: izydor 30.05.14, 11:44
                ....."Feniksie, cokolwiek, gdziekolwiek napisałby WU, albo ja, okaże się powodem do zaczepek pod naszym adresem. Każdy pretekst jest dobry, by "ukarać wroga" za to, że w ogóle jeszcze egzystuje w necie. Ja już na to - jak widzisz - przestałam reagować......"

Jest to pewnego rodzaju paranoja, w ktora i ja swego czasu - musze przyznac z przykroscia - dalem sie wpuscic.smirk
                • fenikss.2972 Re: izydor 30.05.14, 11:58
                  no wiem

tylko Ty mimo wszystko - jak widać masz więcej rozumu

1zorro-bis napisał:

> Jest to pewnego rodzaju paranoja, w ktora i ja swego czasu - musze przyznac z p
                  > rzykroscia - dalem sie wpuscic.smirk
                  >
                  • fenikss.2972 Re: izydor 30.05.14, 23:23
                    sponsora imprezki poznamy po specyfikacji wypisywanych leków w następnym kwartale big_grin big_grin big_grin

Re: Wreszcie urlop.. Dodaj do ulubionych

izydor88 ☺ 30.05.14, 19:04
                    Zapomniałam Wam jeszcze opowiedzieć o pięknym miejscu,które podziwiałam tydzień temu.
                    Prawie cały weekend spędziłam na szkoleniu interdyscyplinarnym.Fajna sprawa - możliwość posłuchania wielu specjalistów - hepatologii,gastroenterologii,kardiologii i ustalić wspólną linię działania - żeby leczyć i przy okazji nie szkodzić...
                    W niedzielę wreszcie przestało padać i można było się wybrać się do Arboretum w Wojsławicach - filia wrocławskiego Ogrodu Botanicznego.
                    Po prostu - bajka,zwłaszcza w porze kwitnienia rododendronów,z których to miejsce słynie.
                    Warto zobaczyć
                    • fenikss.2972 Re: izydor 30.05.14, 23:39

Re: Wreszcie urlop.. Dodaj do ulubionych

al-szamanka ☺ 30.05.14, 22:56
                      Wesolego urlopu, Klaro, szczesliwego lotu i duuuuuzo swiezego powietrza

.................. i nie wracaj za prędko, a najlepiej wcale.................. smile
      • 1zorro-bis Re: izydor 30.05.14, 10:56
        no wlasnie. Klara. nie wiem co jej odbilo ostatnio.....smirk
        hardy1 napisał:

> Tak tam pisze Izydir, znaczy Klara?!
        >
        > To już paranoja. Bezwzględnie powinna udać się do lekarza psychiatry. Inaczej c
        > horoba będzie się pogłębiać.
        • fenikss.2972 Re: izydor 30.05.14, 11:01
          ostatnio ??

jak widać, to trwa od 8 lat !! widać się nieźle kamuflowała, alboś nie zauważył, bo chwaliła Twoje obrazki

1zorro-bis napisał:

> no wlasnie. Klara. nie wiem co jej odbilo ostatnio.....smirk
            • fenikss.2972 Re: izydor 30.05.14, 11:14
              odkąd przylazła na dworzec - wpuściłem warunkowo, z zastrzeżeniem, że żadnych wspominków - długo i cierpliwie zwracałem uwagę i przypominałem, w końcu wyleciała - więc fazę ma od co najmniej pół roku - a świra od lat co najmniej - 8 - choć myślę, że dużo dłużej

1zorro-bis napisał:

> to nie do konca tak. Byla inna.
              > Teraz jej cos naprawde .......odbilo?big_grin
              >
              • 1zorro-bis Re: izydor 30.05.14, 11:42
                no i trafila na forum, gdzie kobitki chetnie ja w tych "wspominkach" wspierac beda.....big_grin
                fenikss.2972 napisał:

> odkąd przylazła na dworzec - wpuściłem warunkowo, z zastrzeżeniem, że żadnych w
                > spominków - długo i cierpliwie zwracałem uwagę i przypominałem, w końcu wylecia
                > ła - więc fazę ma od co najmniej pół roku - a świra od lat co najmniej - 8 - ch
                > oć myślę, że dużo dłużej
                >
                >
                > 1zorro-bis napisał:
                >
                > > to nie do konca tak. Byla inna.
                > > Teraz jej cos naprawde .......odbilo?big_grin
                > >
                >
                >

Nie pamiętasz hasła

lub ?