IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.04, 18:53
witam:-)))
mam pytanie czy ktoś orientuje się czy na terenie czech mają stacje LPG???
Proszę o szybką odpowiedz gdyż wyjeżdżam wkrótce.
Pozdrowionka
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka