Gość: marecki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.04, 18:53 witam:-))) mam pytanie czy ktoś orientuje się czy na terenie czech mają stacje LPG??? Proszę o szybką odpowiedz gdyż wyjeżdżam wkrótce. Pozdrowionka Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj