norepinefryna
21.05.03, 13:53
Czesc, czy ktos z was korzystal z biletu Holandia
Specjal? W regulaminie zapisane jest, ze trzeba sie
poruszac "po trasie" tzn nie mozna sobie np calych
Niemiec objechac. Problem w tym, ze moj przyjaciel
bedzie zaczynal podroz w Gdansku, a ja mieszkam w
Magdeburgu, gdzie mamy sie spotkac. Polaczenia
generowane przez www.bahn.de z Gdanska do Rotterdamu sa
zazwyczaj przez Berlin/Essen ewent.
Berlin/Hamm/Münster. Zastanawiam sie, czy trzeba sie
tego dokladnie trzymac? Jesli ktos mial jakies
doswiadczenia, to prosze o pomoc.