Dodaj do ulubionych

Legoland Berlin

IP: *.StrefaWiFi.kolnet.eu 27.03.09, 21:35
Mam pytanie czy warto wybrać się z dziećmi( 3 i 10 lat)do Legolandu w
Berlinie, czy nie jest to przereklamowane?
Obserwuj wątek
    • Gość: zbigniew Re: Legoland Berlin IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.04.09, 15:56
      a jest tam legoland???
      bo niemiecki jest pod monachium...
      • Gość: Janika Re: Legoland Berlin IP: 83.1.16.* 21.04.09, 15:01
        legoland znajduje się zaraz za Potzdamer Platz, ale moim zdaniem
        baaaardzo przereklamowany . Dość drogie bilety nie gwarantują super
        atrakcji. Fakt , że byłam tam z 9-ciolatkiem, może młodszym dzieciom
        bardziej będzie się podobało . To juz bardziej polecam chyba Berlin
        w miniaturze lub np. muzeum Titanica

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka