Gość: a IP: *.StrefaWiFi.kolnet.eu 27.03.09, 21:35 Mam pytanie czy warto wybrać się z dziećmi( 3 i 10 lat)do Legolandu w Berlinie, czy nie jest to przereklamowane? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: zbigniew Re: Legoland Berlin IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.04.09, 15:56 a jest tam legoland??? bo niemiecki jest pod monachium... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janika Re: Legoland Berlin IP: 83.1.16.* 21.04.09, 15:01 legoland znajduje się zaraz za Potzdamer Platz, ale moim zdaniem baaaardzo przereklamowany . Dość drogie bilety nie gwarantują super atrakcji. Fakt , że byłam tam z 9-ciolatkiem, może młodszym dzieciom bardziej będzie się podobało . To juz bardziej polecam chyba Berlin w miniaturze lub np. muzeum Titanica Odpowiedz Link Zgłoś