Dodaj do ulubionych

Wrobud - ul.Stronska

IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 28.08.05, 21:15
Zastanawiam sie na kupnem mieszkanka przy ulicy Stronskiej we Wrobudzie!Czy
ktos slyszal cos o tej firmie?A moze juz ktos kupil mieszkanie przy ulicy
Strońskiej? Bede wdzieczna za sygnaly od przyszlych sasiadow (jak dobrze
pojdzie) i nie tylko....
Obserwuj wątek
    • Gość: kaśka Re: Wrobud - ul.Stronska IP: *.org 29.08.05, 16:50
      Ja też się zastanawiam nad kupnem mieszkania na Strońskiej. Wrobud buduje na
      ul. Traugutta, wcześniej budował na Złotnickiej.
      • Gość: mateuwsz Wrobud - ul.Stronska IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.06.06, 01:37
        Hej! Pozdrawiam ze słonecznego dziś (wyjątkowo)Dublina. Los gitarzysty nie jet
        łatwy. Nawet los gitarzysty w LOs Angeles (żart słowny). Jak tam nasze
        domostwo? Napiszcie coś, o nudno tu i czekam...
        • Gość: xyz Re: Wrobud - ul.Stronska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.07.06, 18:35
          Robota wre, robią place, równają , wybieraja ziemie i przygotowują
          jezdnię.Termin odbioru: ???. Podobno w firmie planują coś z roletami
          zewnętrznymi ruszyć.Ile to nas moze kosztować?
    • Gość: kate Re: Wrobud - ul.Stronska IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 31.08.05, 00:43
      A w ktorym miejscu na Stronskiej beda budowac?
      • Gość: Aro Re: Wrobud - ul.Stronska IP: *.crowley.pl 31.08.05, 09:48
        Na wysokosci drugiego budynku Spectruma (okolo 80-90 metrow od torow)milego
        sluchania pisku pociagow;)
        • Gość: Kermit Re: Wrobud - ul.Stronska IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 06.10.05, 19:43
          No właśnie, ostatnio coraz częściej słyszy się narzekania na pobliskie pociągi,
          a nawet nisko przelatujące samoloty :-) Uważam, że nie jest tak źle (mieszkam po
          drugiej stronie nasypu - na Wojszycach), ale, szczerze mówiąc, zastanawiam się,
          co takiego ludzi ciągnie w te okolice. Chyba jedyną zachętą jest bliskość
          centrum i ewentualnie nowej Akademii Medycznej.
    • Gość: gwiazdeczka Re: Wrobud - ul.Stronska IP: *.dialog.net.pl / *.dialog.net.pl 06.10.05, 16:53
      a ja wczortaj podisalam umowe na mieszkanie na Stronskiej.Jak narzie wszystko
      jest ok!!!
    • Gość: pimiko Re: Wrobud - ul.Stronska IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 06.10.05, 18:13
      O samej firmie Wrobud bylo juz pisane na tym forum. Polecam odnaleźć starsze
      posty.
      Poki co nie zdarzyły sie jakies straszne wpadki o których bylo by glosno.
      Pozdr :)
      • Gość: d4b0 Re: Wrobud - ul.Stronska IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 06.10.05, 20:11
        nie ma co sie teraz rozwodzic na ta inwestycja, i tak wszystkie mieszkania sa
        wyprzedane.
        • Gość: agnes chętnie poznam IP: *.korbajt.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 25.10.05, 22:04
          ja też podpisałam i chetnie poznam nowych Sąsiadów.
          • claris Re: chętnie poznam 26.10.05, 23:35
            Codziennie z okna widzę tę budowę i jestem pod mega wrażeniem. Takiego porządku
            jak tam to ja nigdzie na budowach nie widziałam! A idą jak burza! Pozdrawiam ze
            Spectrum...
            • Gość: mariusz Re: chętnie poznam IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 27.10.05, 11:41
              co ciagnie
              dobra loklaizacja, blisko centrum wylotu na a4, ferio gaj bedzie pod reka
              blokowiska tez juz zasloniete
            • Gość: Marcin Idą jak burza IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 01.11.05, 18:38
              Jak tak dalej pójdzie, Wrobud skończy swoją budowę przed Spektrum. Na budowie
              jest wzorowy porządek (czego się nie da powiedzieć o Spektrum), również wokół
              budowy nie ma bałaganu.
              • Gość: agnes Re: Idą jak burza IP: *.korbajt.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 25.11.05, 21:06
                Byłam dziś, widziałam, kończą drugie piętro
                • Gość: gwiazdeczka Re: Idą jak burza IP: *.dialog.net.pl / *.dialog.net.pl 05.12.05, 11:16
                  wczoraj byłam na budowie i trafilam na kierownika budowy ktory pozwolil mi
                  wejsc do dwojego mieszkania na 2 pietro:)))))Wspomnial ze w czerwcu skończą
                  budowę:) A kto zamieszka na Strońskiej?
              • Gość: gwiazdeczka Re: Idą jak burza IP: *.dialog.net.pl / *.dialog.net.pl 17.12.05, 13:43
                na strońskiej wstawiają już okna:)))))))
                • Gość: agnes [...] IP: *.korbajt.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 13.03.06, 22:54
                  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                  • Gość: Alek Niedoróbki Wrobud-u przy Strońskiej IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.03.06, 21:32
                    Kupiłem tez mieszkanko we Wrobudzie. Narazie prace idą planowo. Co do obsługi
                    nie mam zastrzeżeń. Co do projektu tylko jedno:dlaczego nie przewidziano na
                    parterze mieszkań rolet??? Nie był to chyba duży problem. No i sprawa
                    bezpieczeństwa: czyli dlaczego nie planuje się ogrodzenia? Trzecia rzecz to
                    rozwiązanie dla parkujących auta: co zrobić żeby z sąsiednich budynków nie
                    wtryniali się nam na parkingi pod blokiem? Co o tym myślicie sąsiedzi???????
                    alek
                    • Gość: agnes Sąsiedzi, gdzie jesteście? IP: *.korbajt.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 25.03.06, 11:45
                      Mam wrażenie, że niewielu moich sąsiadów tu zagląda. Z dużą zazdrościa
                      spogladam na inne osiedlowe wątki, chyba poznamy się dopiero na miejscu, czyli
                      za pół roku, szkoda...
                      • Gość: mateuwsz zabić ich wszystkich IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 25.03.06, 20:30
                        Tak jest! Co to za parkowanie pod naszym domem?! Proponuję, Drogi Alku (Aleku?)
                        zabić tych wszystkich, którzy choćby jednym kołem staną na Twoim parkingu. A
                        gościom, którzy przyjadą w odwiedziny do Twoich sąsiadów wystarczy ułamać
                        lusterka i porysować gwoździem karoserie. Jakież to nasze, polskie, prawe i
                        sprawiedliwe, prawda?
                        • Gość: xyz Re: zabić ich wszystkich IP: *.gprspla.plusgsm.pl 31.03.06, 22:14
                          Wynika koleś z tego, że parkujesz u Alka pod blokiem, ale heca HI hI Hi!!!
                          Szanuj czyjąś własność, nie mysl tylko o sobie!!! Przesiadz sie na autobus i
                          nie parkuj Alkowi :)))))))))Dziwne? A ty o zabijaniu.....
                          • Gość: mateuwsz Przepraszam IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 01.04.06, 13:10
                            Przepraszam, Alku (Aleku?), że parkuję pod Twoim blokiem. Słusznie napisał
                            xyz, przesiadę się do austobusu. A żebym autobusem nie parkował przez przypadek
                            na Twoim parkingu, bo ja cudzą własność szanuję, to proszę - podpisz sprayem na
                            murze, o który to blok chodzi. XYZ ci pomoże. Pozdrawiam Sąsiadów! Powybijać
                            szyby Liberałom!!!
                        • Gość: Alex Re: zabić ich wszystkich IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 31.10.06, 20:33
                          Mam podobny problem z tym, by
                          zapłacić podatek? Czy z umową darowizny związane są jakiekolwiek koszty? Jest
                          to dla mnie ważne, bo sama wychowuję syna i nie stać mnie na duże opłaty. Z
                          góry dziękuję za wszelkie wyjaśnienia w mojej sprawie.
                      • Gość: nnnnn Re: Sąsiedzi, gdzie jesteście? IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 07.04.06, 00:04
                        już ocieplają, !!!!!!! Może ktoś mi zdradzi z kim pogadać, żeby ściany itp w
                        mieszkaniu????
                      • Gość: nnnnnnn Re: Sąsiedzi, gdzie jesteście? IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 07.04.06, 00:09
                        ...z wrażenia nie napisałam całego zdania. Chodzi mi o to, z kim pogadać , komu
                        dać w rękę żeby wejść na budowę i obejrzeć swoje mieszkanie?????
                        Swoją drogą, mam nadzieję, że ten ktoś uzurpujący sobie prawo do parkingu nie
                        będzie mi wyrywał lusterek!!!! A wygląda na to, że będziemy sąsiadami, bo moje
                        okna balkonowe też "wychodzą" na parking!!!! Boże!!!!
                        • Gość: xyz Re: Sąsiedzi, gdzie jesteście? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.04.06, 22:59
                          jezeli bedziecie obok siebie mieszkac to wyrwiecie razem komus spoza waszego
                          bloku chyba, prawda?
                          • Gość: nnnnnnn Re: Sąsiedzi, gdzie jesteście? IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 10.04.06, 08:20
                            ...chyba raczej nie koniecznie. Uważam się za cywilizowanego człowieka.
                            • Gość: mateuwsz Re: Sąsiedzi, gdzie jesteście? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.04.06, 10:29
                              jak się dogadasz z Alkiem, to może Ci nie urwie?
                              • Gość: nnnnn Re: Sąsiedzi, gdzie jesteście? IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 11.04.06, 08:33
                                ...oj nie wiem. Jak nie daj Boże nieświadomie zaparkuję na miejscu przez niego
                                upatrzonym to kto wie czy ostrym scyzorykiem nie zrobi mi z auta "pisanki"
                                • Gość: agnes Re: Sąsiedzi, gdzie jesteście? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 14.04.06, 20:04
                                  A ja wszystkim przyszłym sąsiadom życzę wesołych świąt.
                                  • Gość: mateuwsz Jesteśmy, którzy jesteśmy... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.04.06, 21:06
                                    Hej, Agnes! Juz po świętach, ale dzięki za życzenia! I Tobie życzymy moc
                                    szczęścia i weso0łych chwil na naszym wesołym osiedlu. Mam nadzieję, że Alek
                                    uspokoił już nieco swoje niechęci wobec Obcych parkujących na "naszym" parkingu
                                    i bedzie nam wszystkim naprawdę wesoło. Napisz coś więcej o sobie, Agnes. Może
                                    właśnie tak się poznamy?
                                  • Gość: kolejna sąsiadka Re: Sąsiedzi, gdzie jesteście? IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 19.04.06, 21:19
                                    Dzięki za życzenia agnes... a jako że już po świętach to życzę wszystkim
                                    przyszłym sąsiadom z okazji... np. wiosny wszystkiego naj... oby mieszkania
                                    oddali przed wrześniem... a wszystko na to wskazuje. Moja znajoma ze
                                    Złotnickiej też odbierała mieszkanie od Wrobudu wcześniej niż to było
                                    początkowo powiedziane.
                                    Swoją drogą pomysł sąsiada na poznanie jest chyba dobry. Mam nadzieję, że
                                    stworzymy wesołą gromadkę (choć Alek mnie przeraża). Ciekawa jestem jaki będzie
                                    przeciętny wiek lokatorów, jako że moi obecni sąsiedzi mieszczą się w
                                    przedziale +60... Ma to rzecz jasna zalety, ponieważ nawet najlepsza firma
                                    ochroniarska, monitoring nie ma szans u moich sąsiadów nasłuchujących pod
                                    drzwiami wszelkie podejrzane odgłosy na klatce, tudzież w innych mieszkaniach.
                                    Pozdrowionka dla wszyskich sąsiadów klatki 5 i nie tylko
                        • Gość: gwiazdeczka Re: Sąsiedzi, gdzie jesteście? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 05.05.06, 20:47
                          nikomu nie trzeba dawac w łape.wystarczy pojechać taam w tygodniu w godz 8 - 15
                          wtedy jest kierownik budowy , powiesz ze chcesz wejsc i wtedy on z Tobą idzie.
                          natomiast w soboty od 7 -12.powodzenia
                          • Gość: mateuwsz Sąsiedzi, gdzie jesteście? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 07.05.06, 23:46
                            Hej! Gąski, gąski do domu!!! Jak przypuszczam nikogo nie było. Ja byłem.
                            Napatrzyłem się i jestem zadowolony. Ale nie gaszę nadziei na spotkanie jeszcze
                            zanim tam zamieszkamy
                            • Gość: gwiazdeczka Re: Sąsiedzi, gdzie jesteście? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 08.05.06, 16:47
                              ja moge tam podejsc w kazdej chwili bo obecnie mieszkam blisko Stronskiej.
                              Dajcie znac kiedy.pozdrownienia
                              • Gość: agnes Re: Sąsiedzi, gdzie jesteście? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 08.05.06, 18:35
                                Widzę, że zaczyna się zagęszczać nasz wątek, powoli pojawiają się kolejni
                                sąsiedzi. Przed nami jeszcze kilka miesiecy, mam nadzieję, że będzie nas coraz
                                więcej. A budynek coraz ładniejszy. Zaczyna mnie trochę martwić tylko
                                perspektywa wykończenia. Znalazłam na forum wątek, w którym piszą, że
                                wykończenie to połowa kosztów mieszkania, przyznam, że trochę mnie to
                                zaniepokoiło.
                                Mimo wszystko pozdrawiam wiosennie sąsiadów.
                                • Gość: gwiazdeczka Re: Sąsiedzi, gdzie jesteście? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 08.05.06, 21:29
                                  no niestety:(ale wszystko powoli.juz tal duzo czasu nam nie zostało:)))))max
                                  tak 3,5m-ca:))))))podrawiam ciepło
                      • Gość: Marcel Re: Sąsiedzi, gdzie jesteście? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 23.04.06, 16:31
                        Jesteśmy, jesteśmy. Pisz na monikasylwia7@o2.pl
                        • Gość: gwiazdeczka Re: Sąsiedzi, gdzie jesteście? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 05.05.06, 20:44
                          witajcie sąsiedzi.
                          ja jestem z klatki nr 4:)))chętnie dołączymy do Waszego grona!!!jak cos to
                          piszcie ak21@wp.pl :))))
                          pozdrowienia dla sasiadów
                    • Gość: Sąsiad [...] IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 23.04.06, 16:40
                      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                      • Gość: mateuwsz znaki zodiaku IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 24.04.06, 18:30
                        Hej, Agnes, a jaki jesteś znak zodiaku?
                        • Gość: mateuwsz Re: znaki zodiaku IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 26.04.06, 17:58
                          Ok., Agnes, może to za trudne... Napisz, kiedy się urodziłaś, dzień i miesiąc.
                          To wystarczy.
                          • Gość: agnes Re: znaki zodiaku IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 28.04.06, 19:55
                            Dawno tu nie zaglądałam, a tu widzę, że nastąpiło spore ożywienie. Jak miło.
                            Sasiedzi sie jednak powoli zwołują. Dawno też nie byłam na naszej budowie,
                            ciekawe jak prace? Mam nadzieję, że jutro też będą pracować, bo sie właśnie
                            wybieram. Jakiś miesiąc temu już było imponujaco, nawet stały już moje ściany w
                            mieszkaniu. Ciekawe dlaczego tak mój znak zodiaku wzbudza takie
                            zainteresowanie?
                            • Gość: sąsiadka Re: znaki zodiaku IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 28.04.06, 20:16
                              Prace na budowie idą jak burza. Ocieplają , malują itp. Też się jutro wybieram
                              na budowę. Ostatnio zaniepokoiła mnie wielkość kaloryferów, jak na moje oko w
                              małych pokojach są zdecydowanie za małe. Wprawdzie Pan X wspominał coś o ich
                              większej mocy, ale niezbyt na tym się znam.
                              pozdrawiam sąsiadów... do zobaczenia na budowie
                              • Gość: agnes Re: znaki zodiaku IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 28.04.06, 21:33
                                W moim obecnym mieszkaniu mam w pokoju 25-metrowym dwa kaloryfery, w tym jeden
                                przez całą zimę zakręcony, bo jest upalnie,więc mam nadzieje, że nie ma się co
                                martwić, ale jestem ciekawa.
                                • Gość: mateuwsz Re: znaki zodiaku IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 29.04.06, 12:44
                                  Hej! Kaloryfery, owszem są potrzebne, by nie marznąć. Ale myslę, że równie
                                  ważne jest to, jak żyją ze sobą sąsiedzi. Fajnie byłoby się zgrać ze sobą, bo
                                  to i bezpieczniej i weselej nam się bedzie zyło. A znaki zodiaku? No cóż, sama
                                  zaczęłaś ten wątek- poznajmy się! Zacznijmy od znaków zodiaku. Pewne cechy u
                                  ludzi urodzonych pod tym samym znakiem zodiaku potwierdzają się. Również to,
                                  jak poszczególne znaki wchodzą w relacje ze sobą. Na przykład Alek, ten który
                                  od razu ustawiał się anty wobec wirtualnego jeszcze parkingu i ewentualnych
                                  aut, jest pewnie Skorpionem. Ja jestem spod Byka. Siła spokoju, byczek
                                  Fernando. Acha i gram na gitarze basowej, ale mam nadzieję, że jakoś sobie nie
                                  bedziemy przeszkadzali. W końcu ma nam być fajnie. A jest bardzd fajnie, jak
                                  ludzie razem spedzają czas. Odczasu do czasu spotykam się ze swoimi znajmymio i
                                  razem muzykujemy. Ale spokojnie, spokojnie - tylko w weekendy, kiedy można się
                                  potem wyspać. Jakby co, jakby ktoś poczuł się dobrze pośród dobrej muzycznki na
                                  żywo, to zapraszam! (w końcu i tak gramy ciszej, niż jeżdżą te pociagi za
                                  oknem)
                                  • Gość: agnes Re: znaki zodiaku IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 29.04.06, 16:36
                                    Pociągi nie są takie straszne, mieszkałam przez kilka lat w centrum miasta tuż
                                    przy nasypie kolejowym i nigdy mi to nie przeszkadzało. Poza tym jest pewność,
                                    że nic już nam przed oknami nie wybudują, taką przynajmniej mam nadzieję.
                                    Skorpiony też potrafią być sympatyczne.
                                    • Gość: sąsiadka Re: znaki zodiaku IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 29.04.06, 17:50
                                      U mnie w dużym pokoju jest spory kaloryfer, w małym średni a w średnim pokoju
                                      najmniejszy. W tym tygodniu jadę do wrobudu dokładnie się dowiedzieć jakie
                                      gdzie mają być kaloryfery. Agnes, bylaś dziś na budowie? Ja byłam i...... pan
                                      który zaprowadził mnie do mieszkania powiedział, że być może odbiór będzie już
                                      w lipcu. Obecnie też mieszkam blisko stacji kolejowej w zasadzie już mi nic nie
                                      przeszkadza. Sąsiedzie z gitarą :-) pamiętaj proszę, że niektórzy w weekendy
                                      pracują. Ale jeśli pogrywasz sobie cicho, nie mam nic przeciwko nocnemu
                                      muzykowaniu.
                                      Co do robót jestem pod wrażeniem. Mieszkania są już wybiałkowane, kładą kafle
                                      na klatkach schodowych.
                                      Co do znaków - podobnie jak gitarzysta jestem byczkiem,więc pewnie się dogadamy.
                                      pozdrowienia
                                      • Gość: agnes Re: znaki zodiaku IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 29.04.06, 21:27
                                        Niestety nie dotarłam dziś na budowę. A Twoje relacje z postępu robót brzmią
                                        bardzo apetycznie. Mam nadzieję, że we wtorek uda mi się zobaczyć to na własne
                                        oczy.
                                        • Gość: sąsiadka Re: znaki zodiaku IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 29.04.06, 21:47
                                          agnes blok jest już też częściowo pomalowany ( od strony wejścia do klatek
                                          schodowych)na jasno żółty kolor a przy klatkach jasno zielony. Wyglada całkiem
                                          całkiem. Mam do Ciebie prośbę, jak będziesz na budowie "zagadaj "
                                          Pana "oprowadzacza" o lipiec. ... Już sama nie wiem, czy wierzyć temu co dziś
                                          usłyszałam. Pan wprawdzie wyglądał na poważnego, ale wiadomość o wcześniejszym
                                          o 2 miesiące odbiorze bardzo mnie zaskoczyła. Swoją drogą pojawił się też miły
                                          Pan proponujący usługi wykończeniowe (firma układająca płytki na klatkach).
                                          Pozdrowienia
                                          • Gość: mateuwsz granie na gitarze IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 01.05.06, 12:32
                                            Hej! Nie było mnie trochę, a tu nasz wątek poszedł sobie dalej. Najpierw co do
                                            grania, głośnego grania. Gramy nawet głośno (to jest względne określenie- nie
                                            uprzedzajmy się za wcześnie) ale nie codziennie. Tylko w weekendy i nie zawsze.
                                            Co do malowania, to ostatnio byłem, ale się nie dostałem, a nie chciałem stać
                                            na deszczu. Ciecia nie było, ale to długi weekend, więc ma prawo nawet wyjść
                                            sobie po piwo - bądźmy ludźmi. Jeśli faktycznie już malują, a w lipcu mają
                                            oddać mieszkania, to trzebaby już się rozglądać za wannami, umywalkami,
                                            kafelkami, duperelami. Może polecacie jakiś skład z kafelkami - bo tego po
                                            całym mieście mnóstwo, więc cenne bedą informacje o adresach już sprawdzonych.
                                            Pozdrawiam
                                            • Gość: agnes Re: granie na gitarze IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 01.05.06, 12:36
                                              A ja muszę jeszcze zająć się sprzedażą mojego aktualnego mieszkania. Jakoś
                                              myślałam, że mam jeszcze dużo czasu, a tu takie przyspieszenie na budowie.
                                              • Gość: mateuwsz granie na jednej cienkiej strunie IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 02.05.06, 09:51
                                                Hej, Sąsiedzi! Przyszedł mi szatański pomysł do głowy! Po co snuć domysły, czy
                                                juz pomalowali, czy jeszcze nie i odgadywać kolory? PO cop zastanawiać się, czy
                                                Agnes tak naprawdę nie jest brodatym grubasem w dziurkowanym podkoszulku
                                                (sorry, sugestia reklamy tv). SPOTKAJMY SIĘ 6 MAJA, POWIEDZMY O 14, ŻEBY SIĘ
                                                WYSPAĆ I ZDĄŻYĆ ZROBIĆ ZAKUPY W HIPERMARKECIE :), NA PARKINGU, PRZY SAMYM KOŃCU
                                                PŁOTU I CHODŹMY WSPÓLNIE PRZYJRZEĆ SIĘ, JAK POSTĘPUJĄ PRACE. Obiecuję, że bedę
                                                bez gitary. Ten pomysł przypomina mi granie na jednej cienkiej, mocno napiętej
                                                strunie wspólnego zaufania...
                                                • Gość: sąsiadka Re: granie na jednej cienkiej strunie IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 03.05.06, 09:19
                                                  pomysł niezły... ja niestety pracuję. mam zajęcia z zaocznymi, ale cóż ja
                                                  malowanie widziałam. Więc życzę wspaniałych wrażeń.
                                                  pozdrawiam
                                                • Gość: agnes Re: granie na jednej cienkiej strunie IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 04.05.06, 19:53
                                                  Brodaty grubas w dziurkowanym podkoszulku też w sobotę pracuje, ale pozdrawia
                                                  serdecznie
                                                  • Gość: mateuwsz granie na jednej IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 05.05.06, 14:11
                                                    Taaa, to ja też nie pójdę. Skoro najaktywniejsi na tym forum pracują w sobotę,
                                                    to istnieje spora obawa, że będę na miejscu zbióki sam. Siebie znam. I lubię. I
                                                    w takim razue z samym sobą pójdę chyba na piwo, zamiast na budowę... Pozdrawiam
                                                    pracoholików!
                                                  • Gość: crack z błękitnego Re: granie na jednej cienkiej strunie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.06, 18:05
                                                    Mateusz, w której klatce zamieszkasz? Tez muzykuje tylko, że na osiedlu, moze
                                                    się jakoś gdzies zgramy?
                                                  • Gość: mateuwsz Re: granie na jednej cienkiej strunie IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 05.05.06, 20:28
                                                    W dwóce, Amigo! Witam z radością. Może nas się jednak trochę uzbiera?
                                                  • Gość: Eliza Re: granie na jednej cienkiej strunie IP: *.core.lanet.net.pl / *.lanet.net.pl 11.05.06, 18:32
                                                    Witam sąsiada z dwójki. Które piętro jeśli można zapytać. Ja zaparkuję na
                                                    pierwszym.
                                                  • Gość: mateuwsz osiągnięcia IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 13.05.06, 21:37
                                                    ja osiągnę trzecie. Do zobaczenia na schodach, lub przy pożyczaniu soli :-)
                                                  • Gość: gwiazdeczka Re: osiągnięcia IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 14.05.06, 17:15
                                                    a jest ktos z klatki nr 4?
                                                  • Gość: agnes Re: osiągnięcia IP: *.korbajt.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 14.05.06, 22:12
                                                    Ja też będę mieszkać w 2 klatce, widzę, że nas coraz więcej.
                                                    Pozdrawiam sąsiadów.
                                                  • Gość: Ewa Re: osiągnięcia IP: *.anr.gov.pl / 212.244.77.* 15.05.06, 10:14
                                                    Witam serdecznie wszystkich sąsiadów. Również jestem z dwójki. Może
                                                    zorganizujemy jakieś spotkanie celem wspólnego oglądania mieszkań? Co wy na to?
                                                  • Gość: Eliza Re: osiągnięcia IP: *.core.lanet.net.pl / *.lanet.net.pl 15.05.06, 18:10
                                                    Całkiem fajny pomysł. Może sobota?
                                                  • Gość: gwiazdeczka Re: osiągnięcia IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 15.05.06, 21:05
                                                    świetny pomysł. w soboty kierownik budowy jest w godz 7 - 12!wiec aby nas
                                                    wpuscili na budowe nalezyaloby sie spotkac wczesniej.Zapewne wiekszosc z Was
                                                    bedzie pracowac:(((((((((((ale ja się pisze na takie spotkanko:)
                                                  • Gość: mateuwsz dobry pomysł! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 16.05.06, 11:43
                                                  • Gość: Ewa spotkanie IP: *.anr.gov.pl / 212.244.77.* 16.05.06, 13:42
                                                    Wobec tego zbiórka w najbliższą sobotę o godz. 10.00 na parkingu przed wejściem
                                                    na budowę. Pasuje?
                                                    W mieszkaniach powinny być już drzwi wewnętrzne.
                                                  • Gość: mateuwsz Re: spotkanie IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 16.05.06, 14:01
                                                    Obysmy tym razem mieli wiecej szczescia! Tych, ktorzy pracuja namawiamy na
                                                    wagary...
                                                  • Gość: gwiazdeczka Re: spotkanie IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 16.05.06, 15:03
                                                    no ja bede w sobote o 10,00 na 100%!!!!!!!!!!!!!!!
                                                  • Gość: agnes Re: spotkanie IP: *.korbajt.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 16.05.06, 22:21
                                                    Cóż...a ja jak zwykle w pracy...
                                                  • Gość: mateuwsz Re: spotkanie IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.05.06, 13:20
                                                    A jak będzie padał deszcz, to spotykamy się, czy nie?
                                                  • Gość: Ewa Re: spotkanie IP: *.core.lanet.net.pl / *.lanet.net.pl 20.05.06, 13:32
                                                    No cóż,spotkanie z jakiegoś powodu nie wypaliło. Ja w każdym razie byłam i
                                                    jestem bardzo zadowolona. Miałam wątpliwości czy wybrałam dobry kolor drzwi
                                                    wewnętrznych i wejściowych, ale na miejscu okazało się że wszystko pasuje.
                                                    Mieszkania są już praktycznie skończone, pozostały do wykończenia tylko
                                                    balkony, części wspólne i elewacja. Oby tak dalej. Pozdrawiam
                                                  • Gość: gwiazdeczka Re: spotkanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.06, 15:58
                                                    ja równiez byłam punkt 10:00 i nikogo nie było.
                                                  • Gość: yoka kolory drzwi?! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.05.06, 17:26
                                                    Sorry, ale jak wybrałaś kolory? Nie wiedziałam, że można wybrać kolor drzwi. Napiszcie coś o tym.
                                                  • Gość: agnes Re: kolory drzwi?! IP: *.korbajt.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 20.05.06, 19:16
                                                    Kolory można było wybierać przy zamawianiu i ostatnich poprawkach w projekcie,
                                                    chyba pod koniec ubiegłego roku. Obawiam się, że teraz już raczej za późno.
                                                  • Gość: yoka Re: kolory drzwi?! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.05.06, 19:54
                                                    To pierwsze słyszę, bo jakoś nikt nam o tym nie wspomniał. Nawet jak oglądaliśmy mieszkanie 3 tygodnie temu. Normalnie się wkurzyłam! Ale dzięki za reakcję!
                                                  • Gość: agnes Re: kolory drzwi?! IP: *.korbajt.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 21.05.06, 11:30
                                                    Obawiam się, że na pewno dostałaś pisemną informację o tym, że możesz
                                                    wprowadzać wszelkie zmiany do projektu do końca roku. Myśle, że trafiła do
                                                    wszystkich przyszłych lokatorów, ja po prostu z tego skorzystałam.
                                                  • Gość: mateuwsz nie zamykajmy drzwi!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.07, 01:42
                                                    Hej! Odzywam się znów, choć wątek chyba juz przysechł... Czy wszyscy juz
                                                    mieszkają? Jak wam się to widzi? Czy jestescie zadowoleni? Mam lekkien
                                                    ograniczenia, ale możecie tez pisać na : einmallig@o2.pl
                                                  • Gość: sąsiadka Re: nie zamykajmy drzwi!!! IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 09.02.07, 20:19
                                                    ja mieszkam sobie od tygodnia i... jest jedna rzecz, która mi się nie podoba
                                                    tj. brudna klatka schodowa. wprawdzie pan sprząta chyba każdego dnia, ale... no
                                                    własnie niektórzy butki nie wycierają przed wejściem, tylko na schodkach...
                                                    poza tym sąsiedzi wydają się spokojni i sympatyczni. zaintrygował mnie adres
                                                    mailowy sąsiada... czyżby germanista???? bis bald
                                                  • Gość: eimalig Re: nie zamykajmy drzwi!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.07, 20:04
                                                    Powiedzmy, że mam skłonności. Einmalig przez jedno"l" było juz zajęte. Coż,
                                                    atale przekunę sie o tym, ze jestem niepoprawny... Póki co za woda zarabiam na
                                                    wykończenówkę.
                                                  • Gość: EWa Re: kolory drzwi?! IP: *.core.lanet.net.pl / *.lanet.net.pl 21.05.06, 11:37
                                                    Dużo rzeczy można był zmienić. Z tego co wiem, to drzwi były zamawiane w marcu.
                                                    Myślę, że do tego czasu można było jeszcze wybierać. Ja zamieniłam tradycyjne
                                                    białe Londyn na Porta Nova w kolorze orzecha, natomiast wejsciowe na troche
                                                    mocniejsze z zamkiem listwowym. Zrezygnowałam też z parapetów bo kolory mieli
                                                    nieciekawe. Różnica w cenie wyszła na plus około 450zł (całość).
                                                  • yoka1 Re: kolory drzwi?! 21.05.06, 12:00
                                                    My wprowadzaliśmy też zmiany i owszem dostaliśmy pismo, ale nikt nie wspomniał o tych kolorach drzwi i parapetach, a myśmy jakoś nie zaskoczyli w ogóle, że to by można. Gdybym nie weszła na to forum, to bym dalej nie wiedziała. No cóż - jutro zadzwonię do p. Sylwii, może coś jeszcze się da zrobić. A co masz na myśli pisząc, że parapety w nieciekawym kolorze? I czy to oznacza, że zamierzasz sama sobie montować?
                                                  • Gość: Ewa Re: kolory drzwi?! IP: *.core.lanet.net.pl / *.lanet.net.pl 21.05.06, 13:00
                                                    Zadzwoń lepiej do p. Marzeny Szmelcuch, ona zajmuje się tymi sprawami (071-35-
                                                    35-996). Standardowo montowane są parapety białe a mi to jakoś nie odpowiada.
                                                    Montaż parapetu po odbiorze mieszkania to żaden problem, dla fachowca
                                                    oczywiście, nie dla mnie. W kuchni parapet będzie przedłużeniem blatu
                                                    kuchennego, natomiast w pokojach wolę drewniane.
                                                  • yoka1 Re: kolory drzwi?! 21.05.06, 13:19
                                                    Czyli białe standardowe. Dzięki!
                                                    A tak w ogóle to w której klatce będziesz pomieszkiwać? Bo my w I na II piętrze z widokiem na podwórko i Spectrum z dużego pokoju.
                                                  • Gość: gwiaZdeczka Re: kolory drzwi?! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 21.05.06, 17:10
                                                    my tez wprowadzilismy zmiany. przebudowalismy łazienke (mamy osobno toalete i
                                                    łazienke:))Drzwi wejsciowe wybieralismy w pazdzierniku:)
                                                  • Gość: yoka1 Re: kolory drzwi?! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.05.06, 19:33
                                                    A macie takie wielkie mieszkanie, że aż dało się zrobić to oddzielnie? Nasza łazienka to zaledwie 4,m2 więc nie bardzo widzę ten podział na WC i łazienkę. A co do drzwi to my też te antywłamaniowe w październiku, ale nikt nas nie pytał o kolor, choć z jednych wewnętrznych całkiem zrezygnowaliśmy i wtedy chyba była dobra okazja, aby zapytać nas, czy kolor zostaje bez zmian. Ale nieważne. Widocznie uznano, że jak nic nie mówimy to nam pasuje. W tej chwili mieszkamy w TBS-ie i tu nie było opcji "chcę, nie chcę, zamieniam", stąd nasza niewiedza w tej kwestii. Apropos - może znacie kogoś zainteresowanych mieszkaniem 2-pokojowym w TBS?
                                                  • Gość: gwiazdeczka Re: kolory drzwi?! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 22.05.06, 07:48
                                                    nasz mieszkanie ma prawie 56m2.podobno mielismy najwieksza łazienke w całym
                                                    budynku(tak powiedziala nam pani w biurze) i miała niecałe 7m2.ja zamieszkam w
                                                    klatce nr 4 na 2pietrze z widokiem na podwórko i na ulice:)))
                                                  • Gość: sąsiadka Re: kolory drzwi?! IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 22.05.06, 11:29
                                                    Ja zamieszkam w klatce 5 i mam podobny widok. Boję się tylko żeby od strony
                                                    ulicy nie postawili nam śmietnika... tak jak w bloku wcześniej. Zwróćcie uwagę,
                                                    tam śmietnik obudowany ( wymurowny, zadaszony) stoi między parkingiem a
                                                    oknami... koszmar , zwłaszcza że okrutnie śmierdzi. Mam cichą nadzieję , że
                                                    postawią go gdzieś gdzie nie ma balkonów... Wizja siedzenia na balkoniku z
                                                    widokiem na śmietnik mnie przeraża
                                                    pozdrowienia
                                                  • Gość: marceli do yoki1 IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 22.05.06, 14:26
                                                    Yoka! Napisz coś więcej o tym mieszkaniu w TBS (gdzie, jakie duże?) Moi znajomi
                                                    szukają czegoś od zaraz...hipokampem@o2.pl
                                                  • yoka1 Re: do yoki1 22.05.06, 18:19
                                                    Opolska, Księże Małe, 2-pokoje z aneksem, pełne wyposażenie, wielki narożny balkon, 2 piętro,dojazd - tramwaje 3,5 (pętla)i autobusy 134, 100, 501, 900, 901.
                                                    Ale ono będzie do wzięcia, jak tylko wykończymy to na Strońskiej. Napiszę też na e-mail, jaki podałeś - ale to Twój, czy tych znajomych?
                                                  • Gość: Ewa Re: kolory drzwi?! IP: *.core.lanet.net.pl / *.lanet.net.pl 21.05.06, 20:22
                                                    Ja w dwójce, widoki takie same jak u Was.
                                                  • Gość: sąsiadka Re: kolory drzwi?! IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 22.05.06, 11:30
                                                    Czy Wam też wspominali na budowie o odbiorze w lipcu?????
                                                  • Gość: gwiazdeczka Re: kolory drzwi?! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 22.05.06, 14:07
                                                    tak wposminali, potem majster powiedzial ze zgodnie z umową wiec ja juz sama
                                                    nie wiem.pod koniec czerwca ekipa wychodzi z budowy a pozniej to juz wszystko
                                                    zalezy od fomrlanosci.slyszalamn rowniez ze sa szanse na wczesniejsze oddanie (
                                                    na remonty itd) bez mozliwosci zamieszkania a w miedzy czasie beda zalatwiac te
                                                    formalnosci.
                                                  • Gość: gwiazdeczka komórki lokatorskie IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 22.05.06, 14:13
                                                    bedac ostatnio na budowie poszlam zobaczyc nasze kkmórki i co sie
                                                    okazal:zamieszkam w klatce nr 4 i niestety aby isc do piwnicy bede musiala
                                                    przejsc do klatki nr 5..czy wrobud was Sasiadow uprzedzil o tym ze w klatce
                                                    4,3 nie bedzie mozna zejsc do piwnicy tylko trzeba przejsc przez podwórko do
                                                    innej klatki?
                                                  • Gość: sąsiadka Re: kolory drzwi?! IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 22.05.06, 14:17
                                                    to by się zgadzało, moja znajoma na złotnickiej też tak odbierałatj. na
                                                    początku bez możliwości zamieszkania ale można było sobie już remontować.
                                                    O komórkach słyszę pierwszy raz, że u mnie w klatce będą wejścia dla klatek 3,
                                                    4 . To trochę dziwne.
                                                  • Gość: gwiazdeczka komórki lokatorskie IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 22.05.06, 14:26
                                                    no w szoku byłam.w mojej klatce i w 3 beda wejscia do parkungu podziemnego
                                                  • Gość: sąsiadka Re: komórki lokatorskie IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 22.05.06, 14:36
                                                    czyli ja, z klatki 5, chcąc wejść na parking bedę musiała wejść do twojej
                                                    klatki, a Ty do mojej żeby wejść do piwnicy... cóż zastanawiam się tylko po co
                                                    montują domofony skoro i tak prawie każdy będzie mógł wejść. No chyba że bedą
                                                    jakieś podwójne drzwi i podwójne domofony. Jak tak wszyscy bedziemy się
                                                    przemieszczać to do piwnic, to do garaży to niezły bedzie ruch na naszym małym
                                                    podwórku
                                                  • Gość: gwiazdeczka Re: komórki lokatorskie IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 22.05.06, 14:39
                                                    no na to wyglada ze tak bedziemy musieli chodzic:))))
                                                  • yoka1 Re: komórki lokatorskie 22.05.06, 18:11
                                                    Niekoniecznie będzie problem z domofonami - myślę, że w tej sytuacji będzie ten sam zamek wszędzie, a więc klucze do domofonów w każdej klatce będą takie same. Już kiedyś mieszkałam w bloku "z takim wynalzakiem":)A co do komórek, to niezły myk, ale jest coś takiego w umowie, że przydział komórek lokatorskich dokona Wrobud i nie jest z góry wiadomo, która to jest.
                                                  • Gość: gwiazdeczka Re: komórki lokatorskie IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 22.05.06, 18:13
                                                    no tak przyzna wrobud ale w mojej klatce nie ma wejscia do piwnicy tylko jest
                                                    wejscie do garazy,wiec jessli bede chciala isc do swojej komorki to musze
                                                    przejsc do innej klatki.
                                                  • yoka1 Re: komórki lokatorskie 22.05.06, 18:44
                                                    fakt, to jest bez sensu.
                                                  • yoka1 Re: kolory drzwi?! 22.05.06, 18:14
                                                    Gdyby tak umożliwili remont to byłoby extra!! Bo to oznacza, że bez opłat można by remontować. Ale dziś w biurze mówili nam, że nie ma żadnej daty oddania i nadal istnieje ta do 30 września, a jak coś to będą dzwonić, więc może nie zapalajmy się.
                                                  • Gość: Ewa bez opłat remontować? IP: *.core.lanet.net.pl / *.lanet.net.pl 22.05.06, 19:52
                                                    O jakich opłatach mówisz yoka1? I co z tymi drzwiami? Udało się coś załatwić?
                                                    Mi w sobotę powiedzieli to samo, że owszem skończą wcześniej ale z tym oddaniem
                                                    to mało prawdopodobne. Raczej tylko do wykończenia.
                                                  • Gość: yoka1 Re: bez opłat remontować? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.05.06, 20:39
                                                    Z drzwiami nici - p. Marzena się zdziwiła,że nikt nas nie spytał przy ustalaniu przeróbek. Drzwi są zamontowane i nic się nie da zrobić. Jakoś to przeżyję, obejrzałam na stronie inter. i nie są złe. Wejściowe mamy bukowe antywłamaniowe. Może ewentualnie podjedziemy w sobotę te drzwi oblukać. A opłaty - miałam na myśli, że skoro oddzadzą tylko aby remontować, to nie będzie żadnych kosztów za mieszkanie (jakaś stawka za metr,itp). Nas by to urządzało, bo przecież nadal będziemy bulić za obecne lokum! aż do końca remontu.
                                                  • Gość: gwiazdeczka Re: bez opłat remontować? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 23.05.06, 07:32
                                                    no to szkoda ze nie mogliscie wymienic sobie drzwi:(((((nam 3 razy przypominali
                                                    bysmy sobie wybrali kolor i wzór. ehh
                                                  • yoka1 Re: bez opłat remontować? 23.05.06, 18:30
                                                    Nawet nie mów! Bo aż mnie skręca. A nam nawet przy rezygnacji z jednych wewn. nie wspomniano o tym, a załatwialiśmy to z p. Marzeną.
                                                  • Gość: Ewa drzwi IP: *.core.lanet.net.pl / *.lanet.net.pl 23.05.06, 18:55
                                                    A odliczyli Wam cenę tych drzwi? Co jeszcze zmienialiście w mieszkaniu?
                                                  • yoka1 Re: drzwi 23.05.06, 21:28
                                                    Tak, ale ponieważ my przenieśliśmy kuchnię do dużego pokoju (przez łazienkę) zyskując w ten sposób pokój, czyli z 2-pokojowego zrobiło się 3-pok. z aneksem, nie otrzymaliśmy zwrotu do ręki - zwyczajnie ta zamiana zrównała się z kwotą za drzwi.
                                                    A Wy jakie zmiany?
                                                  • yoka1 Re: drzwi 24.05.06, 19:34
                                                    Hello....Zaglądacie tu jeszcze?
                                                  • Gość: gwiazdeczka Re: drzwi IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 24.05.06, 21:58
                                                    yoka oczywiście:)
                                                  • Gość: sąsiadka Re: drzwi IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 24.05.06, 22:54
                                                    uff... już wiem gdzie będzie śmietnik... na szczęście od strony nasypu. Z tym
                                                    oddaniem to Pan na budowie przesadził. Jeśli w czercu robotnicy zejdą z budowy
                                                    to jeszcze trochę to potrwa bo wrobud musi pozałatwiać jakieś formalnosci
                                                    związane z odbiorem, a to już zależy od Pań z urzędu
                                                  • Gość: agnes Re: drzwi IP: *.korbajt.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 25.05.06, 18:17
                                                    A z której strony ten śmietnik? Bliżej ulicy czy od strony Spektrum? Podziel
                                                    się informacją, jak coś więcej wiesz, dzięki.
                                                  • Gość: sąsiadka Re: drzwi IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 25.05.06, 20:54
                                                    według planów bliżej ulicy czyli w okolicach rogu gdzie są na ostatnim piętrze
                                                    specyficzne okna. Nie będzie centralnie przy bloku, tylko na poziomie parkingu
                                                    który będzie od strony południowej. Więc za szerokim pasem zieleni.
                                                  • yoka1 Re: drzwi 26.05.06, 16:23
                                                    A to pasmo zieleni to przewiduja, że kiedy niby wyrośnie? Ktoś pisał, że Spectrum sadzi wielkie drzewa wokół swojej inwestycji. Czy wiecie co to za jedne? Pytam, bo mój synek jest alergikiem...
                                                  • Gość: xyz Re: drzwi IP: 195.116.249.* 29.05.06, 10:37
                                                    Odnośnie sadzonych drzew i alergii: nie są to przede wszystkim topole a pyłki
                                                    tych drzew sa najbardziej uciążliwe dla alergików.
                                                    A tak w temacie zieleni - osobiście jestem za wysoką zielenią poniewaz jak
                                                    spojrzycie na całe osiedle zrobiło się mega betonowisko i w suche dni dokucza
                                                    wszechobecny kurz. Szpalery sadzonych drzew to nie tylko efekt estetyczny ale
                                                    także kojąca duszę zieleń ze zbawiennym wpływem na psychikę, to osłona przed
                                                    wiatrem, kurzem, silnym słońcem, naturalny ekran ochronny przed hałasem (a mamy
                                                    kolej blisko - wzdłuż torów, nasypu powinien być drugi, gęstszy szpaler roślin
                                                    pokroju drzew:) No i miejsce świergotu mnóstwa ptaków:)
                                                    Pozdrawiam, xyz
                                                  • Gość: agnes Re: drzwi IP: *.korbajt.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 26.05.06, 19:54
                                                    Dzięki, znaczy, że nie z mojej strony.
                                                  • Gość: yoka1 widok na Spectrum IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.05.06, 18:56
                                                    Pytanie do osób mających okna na blok Spectrum - czy jest szansa, że wpadnie do naszych mieszkań trochę światła?
                                                  • Gość: Ewa Re: widok na Spectrum IP: *.core.lanet.net.pl / *.lanet.net.pl 28.05.06, 19:25
                                                    Myślę że na drugim piętrze spokojnie. W gorszej sytuacji są ci z parteru.
                                                  • Gość: mateuwsz co słychać? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.07, 01:37
                                                  • Gość: xyz Zieleń wokół naszego budynku. IP: 195.116.249.* 23.05.06, 09:57
                                                    Czy ktoś już widział projekt zagospodarowania terenu wokół budynku? Spectrum
                                                    obok sadzi piekne, duze drzewa. Czy u nas będzie podobnie????
                                                  • Gość: gwiazdeczka Re: Zieleń wokół naszego budynku. IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 23.05.06, 10:17
                                                    tak u nas tez ma byc zielono:)pod koniec czerwca zaczynaj zagospodarowywac
                                                    teren. xyz a w ktorej klatce zamieszkasz?:)
                                                  • Gość: xyz Re: Zieleń wokół naszego budynku. IP: 195.116.249.* 29.05.06, 10:25
                                                    Klatka k 5 sasiadko :)
                                                  • Gość: xyz Re: Zieleń wokół naszego budynku. IP: 195.116.249.* 29.05.06, 10:40
                                                    Odnośnie sadzonych drzew i alergii: nie są to przede wszystkim topole a pyłki
                                                    tych drzew sa najbardziej uciążliwe dla alergików.
                                                    A tak w temacie zieleni - osobiście jestem za wysoką zielenią poniewaz jak
                                                    spojrzycie na całe osiedle zrobiło się mega betonowisko i w suche dni dokucza
                                                    wszechobecny kurz (nie tylko z powodu braku utwardzonych dróg i budów, ale
                                                    przede wszystkim z braku wyhamowania wiatru, który działa także osuszajaco na
                                                    grunt - a drzewka to spowalniają). Szpalery sadzonych drzew to nie tylko efekt
                                                    estetyczny ale
                                                    także kojąca duszę zieleń ze zbawiennym wpływem na psychikę, to osłona przed
                                                    wiatrem, kurzem, silnym słońcem, naturalny ekran ochronny przed hałasem (a mamy
                                                    kolej blisko - wzdłuż torów, nasypu powinien być drugi, gęstszy szpaler roślin
                                                    pokroju drzew:) No i miejsce świergotu mnóstwa ptaków:)
                                                    Pozdrawiam, xyz
                                                  • yoka1 Re: Zieleń wokół naszego budynku. 29.05.06, 15:14
                                                    Jestem jak najbardziej za zielenią. Grunt, żeby to nie były brzozy...
                                                  • Gość: sąsiadka Re: Zieleń wokół naszego budynku. IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 29.05.06, 21:52
                                                    xyz czyżbyśmy mieli zamieszkać w tej samej klatce???? tzn. klatce nr5 czy może
                                                    żle cię zrozumiałam.
                                                  • Gość: gwiazdeczka Re: Zieleń wokół naszego budynku. IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.05.06, 09:10
                                                    na któym piętrze mieszkacie w klatce nr 5?Chce wiedziec kogo bede miała za
                                                    ściana na balkonie:)))
                                                  • Gość: sąsiadka Re: Zieleń wokół naszego budynku. IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 30.05.06, 09:50
                                                    na pierwszym:-). Ale chyba niestety nie mamy obok siebie balkonów, chyba że też
                                                    mieszkasz w klatce 5. obok mojego balkonu mają balkon sąsiedzi z mojej klatki.
                                                    Mam szczytowe mieszkanie... ale i tak sie cieszę, bo w podłodze idą "rury"
                                                    centralnego ogrzewania i panowie z budowy powiedzieli że będzie to jedno z
                                                    cieplejszych mieszkań, jako że ciepło musi przejść przez "moją podłogę" żeby
                                                    dojść do innych.
                                                    pozdrowienia
                                                  • Gość: gwiazdeczka Re: Zieleń wokół naszego budynku. IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.05.06, 15:08
                                                    ale Ci dobrze:)podgrzewana podłoga hehe.ja zamieszkam na 2 pietrze:)ale w
                                                    klatce 4
                                                  • Gość: s.asiadka Re: Zieleń wokół naszego budynku. IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 30.05.06, 22:31
                                                    przez twoje mieszkanie też zapewne w podłodze idą rury c.o. Niestety mam plan z
                                                    rurami tylko dla swojego mieszkania. Ale jak podjedziesz do wrobudu zapytaj o
                                                    kaloryfery (tj. wielkość) to dadzą ci plan z rurami ( to głupio brzmi-wiem).
                                                    pozdrowienia
                                                  • Gość: xyz Re: Zieleń wokół naszego budynku. IP: *.wroclaw.mm.pl 30.05.06, 21:17
                                                    tak, zamieszkam w klatce nr 5 :)
                                                  • Gość: sąsiadka Re: Zieleń wokół naszego budynku. IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 30.05.06, 22:27
                                                    xyz a na którym piętrze??? Wiesz już że jako jedyni nie bedziemy maszerować
                                                    przez parking podziemny do komórek lokatorskich. Bo wejście bedzie w naszej
                                                    klatce do naszych komórek??? niestety inni będą maszerować, bo komórki dla
                                                    innych klatek są w okolicach klatki nr 1 Nawet dostałam plan komórek ... bo
                                                    niepokoiłam się wizją marszu do innych klatek np. po ogóreczki:-).
                                                  • Gość: Ewa ogrzewanie IP: *.core.lanet.net.pl / *.lanet.net.pl 31.05.06, 17:50
                                                    Byłam na budowie kiedy wylewali posadzki i z tego co pamiętam, to od liczników
                                                    (które są na klatkach schodowych) do każdego mieszkania idą rury c.o.
                                                    bezpośrednio przez drzwi wejściowe, nie zaś przez inne mieszkanie. Tak
                                                    przynajmniej jest w klatce nr 2. Z przedpokoju rozchodzą się do pozostałych
                                                    pomieszczeń również przez drzwi. W związku z tym wszyscy mamy "ogrzewanie
                                                    podłogowe" ;)
                                                  • Gość: agnes Re: ogrzewanie IP: *.korbajt.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 31.05.06, 18:46
                                                    Słuszna uwaga! Też mi się tak wydawało, ale w sprawach budowlanych jestem mało
                                                    biegła. Dlatego wolałam siedzieć cicho ;-)
                                                  • Gość: sasiadka Re: ogrzewanie IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 31.05.06, 18:50
                                                    masz rację , z klatek idą do mieszkań więc poniekąd każdy ma je w podłodze .
                                                    Pan tłumaczył mi to fachowo na planach , niestety nie znam sie na tym.Więc
                                                    tylko przytaczam słowa Pana, że w skrzydle z klatkami 4,5 będzie najcieplej.
                                                  • Gość: sąsiadka Re: ogrzewanie IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 31.05.06, 18:56
                                                    swoją drogą jakoś ciepło musi dojść do klatek, a skoro jest jedna kotłownia ...
                                                    a w rurach nie ma próżni i regulatory ciepła sa bezpośrednio przy kaloryferach
                                                    wydawało mi się to logiczne...
                                                  • Gość: xyz Re: ogrzewanie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.05.06, 21:00
                                                    Na pewno cieszy mnie, ze klatka 4 i 5 będą ciepłe. Podobno też zwiększyli
                                                    grubość ociepleń gdzieniegdzie (np przy wejściach). Mnie cieszy, że wszystko
                                                    rośnie w oczach.
                                                    A co do przejść między klatkami -z ich braku-są też plusy, tzn. mniej
                                                    niepowołanych będzie się kręcić po mniejszej piwnicy :)Ja z kolei będę musiał
                                                    maszerować do garażu też przez podwórze.Ale wolałem mieć piwniczki pod sobą niż
                                                    garaże - pod względem zarówno termicznym jak i akustycznym. Narka :)
                                                  • Gość: Ewa Re: ogrzewanie IP: *.core.lanet.net.pl / *.lanet.net.pl 31.05.06, 21:39
                                                    Powiedziano mi dziś we wrobudzie, że przejścia przez garaż będą. Pan nazwał to
                                                    chyba służebnością. Nie zapytałam niestety czy to oznacza, że można będzie
                                                    przejść z klatki 1 do 5 ale na to wygląda.
                                                  • Gość: gwiazdeczka Re: ogrzewanie IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 31.05.06, 21:21
                                                    rtak,tak pamietam ze cos było na podlodze:)
                                                  • Gość: Ewa nowa inwestycja wrobudu IP: *.core.lanet.net.pl / *.lanet.net.pl 31.05.06, 22:04
                                                    Czy wiecie po ile będą mieszkania na Wambierzyskiej? Jakieś 500 m od nas. Ten
                                                    sam standard od 4000 do 4400 za metr. A zaledwie 9 miesięcy różnicy.
                                                  • yoka1 Re: nowa inwestycja wrobudu 31.05.06, 23:26
                                                    A co już zaczęli sprzedaż za taką cenę?
                                                  • Gość: gwiazdeczka Re: nowa inwestycja wrobudu IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 01.06.06, 07:39
                                                    o rany.ponad 4 tys za metr:(((strasznie mieszkania poszly w góre ale i tak
                                                    zostana sprzedane w expresowym czasie
                                                  • Gość: agnes Re: nowa inwestycja wrobudu IP: *.korbajt.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 01.06.06, 18:46
                                                    Krótko mówiąc, jesteśmy szczęściarzami :-)
                                                  • Gość: xyz Re: nowa inwestycja wrobudu IP: *.wroclaw.mm.pl 01.06.06, 19:35
                                                    Rynek oszalał, 1150-1550 róznicy na 1mkw.!!!Naprawdę nam sie udało-chyba w
                                                    ostatniej chwili bo pamietam, ze wowczas juz nigdzie mniej jak 3150 nie było!!!
                                                  • Gość: Ewa Re: nowa inwestycja wrobudu IP: *.core.lanet.net.pl / *.lanet.net.pl 01.06.06, 20:17
                                                    Powiem że nam się udało kiedy podpiszę umowę u notariusza :) Ale myślę, że
                                                    wszystko będzie ok.
                                                  • Gość: mateuwsz hallo again! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl