Gość: pp IP: *.ssp.dialog.net.pl 26.05.08, 21:11 czy ktoś ma jakieś informacje na temat w/w inwestycji? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: bitter_pill Re: inwestycja Atal na Głubczyckiej IP: *.magma-net.pl 30.05.08, 00:11 kupilem tam mieszkanie, co chcesz wiedzieć? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pp Re: inwestycja Atal na Głubczyckiej IP: *.ssp.dialog.net.pl 31.05.08, 08:05 np. gdzie mogę znaleźć rzuty mieszkań, no i ceny. co jest w okolicy budynku? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bitter_pill Re: inwestycja Atal na Głubczyckiej IP: *.magma-net.pl 31.05.08, 14:02 rzuty mozna dostac w biurze dewelopera ;), a serio to mam kilka i jezeli chcesz to moge poslac na priva. co do ceny to w reklamach podaja 5900brutto ale tutaj tez chyba najlepiej zadzwonic. kiedy kupowalem to na wszystkie mieszkania byla jedna cena. wiesz z terenem to rzecz gustu i nie bede sciemnial ze to jakis max wypas, chociaz bonusem jest to ze nie masz akcji okno w okno z innym blokiem - dla mnie to bylo najwazniejsze. Od polnocy jest blok milartu za ktorym sa hale przemyslowe, jednak z tego co wiem, to przynajmniej czesc z nich bedzie wkrotce zamieniona na budynki mieszkalne. Od zachodu jest hala sklepu z czesciami samochodywmi, raczej nie wyglada na taka co moze przeszkadzac. Od poludnia szkola, a od wschodu czesciowo zaslonieta ulica opolska w odleglosci jakis 70-100m. Co do ulicy to mnie ona nie przeszkadza, z drugiej strony są pociagi ale ich również nie słychać. aa i obok szkoly sa dzialki i przynajmniej w najblizszym czasie to sie nie zmieni. popatrz jeszcze na linka: www.krn.pl/rynek-pierwotny-1/Osiedle-na-Ksiezu-Malym-746.html btw termin oddania wg robotnikow na budowie to jesien, wg biura dewelopera to przelom roku. w nowych reklamach jest juz podawany pierwszy kwartal zamiast drugiego. pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pp Re: inwestycja Atal na Głubczyckiej IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.06.08, 22:37 dzieki za info. byłem tam w niedziele. calkiem calkiem. bliższe otoczenie wygłada nieźle (ta szkoła i działki). trochę zmartwił mnie lewoskręt w opolską - przy większym ruchu będzie masakra. no i ruch jak na niedzielę też był spory. ciekawe jak jest w godzienach szczytu. ogólnie powaznie rozważe tą opcję. aa, prosiłbym o podesłanuie tych rzutów (nie bede miał teraz jak podjechać do dewelopera). moj email: bisley@op.pl pozdr. a nad milartem sie nie zastanawiałeś? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bitter_pill Re: inwestycja Atal na Głubczyckiej IP: *.magma-net.pl 05.06.08, 23:38 rzuty i wizuale poślę zaraz na priva, co do lewoskrętu to masz rację, jedynym pocieszeniem może być to, że jest tam ograniczenie do 40 z powodu bliskości szkoły. Podobno przy dużym natężeniu ruchu z Głubczyckiej jest szansa na światła ale raczej w to nie wierzę. Jeszcze jedno, ta kamienica przy Opolskiej przeznaczona jest do rozbiórki (może później zostanie tam postawiony jakiś nowy TBSowy blok), to polepszy widoczność ale za to będzie pewnie głośniej, no cóż, nie można mieć wszystkiego :) Oferta Milartu, zarówno jeżeli chodzi o elewację jak i rozkład mieszkań, wydała mi się słabsza ale to pewnie kwestia gustu. Myślę, że jedyne co można tutaj rozważać to mieszkania od strony pld ponieważ te od płn mają slaby widok. Co do ceny to za metraż na który mogłem sobie pozwolić (około 50m) cena była podobna. Dodatkowo to ważne dla mnie było podpisanie umowy przedwstępnej u notariusza. W momencie kiedy kupowałem Milart robił tutaj problemy chociaż to mogło się już zmienić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anka Re: inwestycja Atal na Głubczyckiej IP: *.zep.com.pl 18.07.08, 08:41 Ja chcę kupić kawalerkę na Głubczyckiej. Czy wiesz, kto będzie zarządcą? Na Hubskiej skarżyli się, że z Atalem są kłopoty. Ale rozkłady kawalerek Atala są ładne, nie takie jak nory GANTA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bitter_pill Re: inwestycja Atal na Głubczyckiej IP: 217.153.14.* 21.07.08, 09:48 Nie wiem kto będzie zarządca, kiedy kupowałem to jeszcze nie było to (chyba) ustalone. Co do problemów z zarządca to pewnie mało można zrobić, jedyna szansa, że blok jest mały wiec, może odbiory pójdą szybko i wtedy będzie możliwość żeby nasza wspólnota przeciwdziałała takim praktykom. Z tego co pamietam to w umowie przedwstępnej jest ze: akty najpóźniej maja być do maja 2010, a zarządca od strony Atala to max 24 m-ce. Btw jeżeli chodzi o teren wokół głubczyckiej to jeszcze należy wspomniec o trasie krakowskiej która będzie szła obok torow kolejowych. Pewnie dla niektórych plus, a dla innych odwrotnie, w sumie to pewnie z 10 lat minie zanim ona powstanie. wiadomosci.investmap.pl/wroclaw-trasa-krakowska-jeszcze-postoimy-w-korkach,5848.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: inwestycja Atal na Głubczyckiej IP: *.nsn-inter.net 25.07.08, 14:37 Zastanówcie się 3 razy zanim kupicie coś od atala. Najpierw w biurze sprzedaży uśmiechają się miło a później z tym samym szelmowskim uśmiechem będą was kroić na czym sie da. Opóźnienia, fuszerki, olewanie klienta, ściemnianie i krętactwo. Nie polecam !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: klient Głubczycka Re: inwestycja Atal na Głubczyckiej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.08, 18:25 człeku bzdury opowiadasz ,byłem tam dzisiaj elewacja elegancka,dużo ładniejsza od milartu , a i układ mieszkań bez porównania.Do jakości wykańczanych mieszkań nie mam zastrzeżeń Obejrzałem moje mieszkanie oraz sąsiednie na piętrze i jest naptrawdę OK - polecam bez zastrzezeń Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: w40 Re: inwestycja Atal na Głubczyckiej IP: 79.97.244.* 26.07.08, 01:00 wiec nie masz zastrzezen, czy patrzylec na to okiem laika czy okiem inz. budownictwa zaraz po studiach czy moze inz. budownictwa z doswiadczeniem, a moze okiem zbrojarza-betoniarza? Oswiec lud prosze bo opinie koszykarza o ping-pongu nie sa za wiele warte. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek Re: inwestycja Atal na Głubczyckiej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.08, 19:03 Wszystko pięknie, ładnie wygłąda okiem laika. Mnie też widzi się ta lokalizacja. Chyba się zdecyduję kupić. Oglądałem mieszkania GANTU i MILARTA. Mieszkanka są jak nory (długie i wąskie). Ale czy ktoś może mi powiedzieć jakim partnerem jest Atal. Czy z umowami nie ma kłopotu? Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z nimi? Niestety w sprawach jakości budowy jestem laikiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antyspamer Re: inwestycja Atal na Głubczyckiej IP: *.wroclaw.mm.pl 13.08.08, 22:25 www.osiedlemorelowe.xt.pl/ - forum osiedla wybudowanego przez Atal, zapytaj i wszystko Ci powiedza o deweloperze. W zasadzie kazdy kto cos wybudowal "ma" już swoje forum :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MAciek Re: inwestycja Atal na Głubczyckiej IP: 90.156.118.* 24.10.08, 18:16 Planuje zakup tam mieszkania....mozecie pomoc cos w tym temacie?/ Zapraszam do korespondencji na foton15@op.pl lub gg: 6643191 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga O firmie ATAL IP: *.adsl.inetia.pl 08.06.09, 20:52 Firma ATAL to ogromni oszuści,wykorzystiją mniejsze firmy budowlane do budowy i wykończeń a potem puszczają ich z kwitkiem niepłacąc za pracę!! Tym oto sposobem dorabiają się fortuny...... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mtr Re: inwestycja Atal na Głubczyckiej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.09, 23:32 Mieszkam na morelowym od dwoch lat. Mieszkanie odebralem bez usterek, ale tylko dlatego, ze nikogo obeznanego ze soba nie mialem. Teraz widze, ze wiele mozna by bylo poprawic. Ogolnie samo mieszkanie nie jest zle, ale to co sie dzieje dookola to masakra. ATAL olewa naprawy gwarancyjne, ma w dupie to, ze przy wiekszym deszczu garaze i komorki sa zalane. Ogolnie zanim kupisz piekny usmiech, a potem mamy Cie w dupie. Choc i tak uwazam, ze nie trafilem calkiem zle. ASSSSS-BAU zdaje sie byc wieksza porazka. Odpowiedz Link Zgłoś