Gość: acton
IP: 62.233.208.*
02.08.02, 16:57
Wedle ostatnich niepotwierdzonych informacji wizy dla Polaków zniesiono, ba
nawet kobiety mają prawo wjeżdżać bez ograniczeń. Może ktoś to
zweryfikować??? Wybieram się we wrześniu do Syrii i Jordanii, a Bejrut jest
raptem 4h drogi od Damaszku, więc czemu nie skoczyć na 2 dni? Jak ktoś wie
coś na ten temat, to proszę o odpowiedź. Na stronie MZS dane są z ubiegłego
roku. Pozdrawiam!