Dodaj do ulubionych

Ubezpieczenia turystyczne

IP: *.dynamic.chello.pl 06.10.14, 02:16
Warto przed wyjazdem zagranicznym skontaktować się z agentem ubezpieczeniowym aby przedstawił ofertę
Ubezpieczenia turystycznego. Nie są to drogie ubezpieczeni i najczęściej nie przekraczają 150 zl za dwutygodniowy wypoczynek. Korzystając z usług Biura Turystycznego koniecznie każdy powinien zapoznać się w jakim zakresie jest się ubezpieczonym. Często biura turystyczne bardziej dbają o swój niż klienta interes.
www.agent-pzu.warszawa.pl
Tekst linka
Obserwuj wątek
   • asia_balba Re: Ubezpieczenia turystyczne 22.01.15, 14:44
    Witam, nie chcę korzystać z doradców i ofert internetowych firm ubezpieczeniowych, dlatego może ktoś ma do polecenia dobre ubezpieczenie do krajów afrykańskich. Planuję od dłuższego czasu podróż do Kenii i potrzebuję czegoś sprawdzonego. Co powinno zawierać się w takim ubezpieczeniu?
    • Gość: Agent ubezpieczeni Re: Ubezpieczenia turystyczne IP: *.dynamic.chello.pl 23.01.15, 02:02
     Witaj
     Zadając tutaj pytanie związane z pomocą przy wyborze ubezpieczenia na wyjazd do Kenii w pewnym sensie korzystasz z porad tzw. internetowych. Jestem agentem PZU S.A. i kilkakrotnie ubezpieczałem osoby wyjeżdżające do Kenii turystycznie. Nie chce się tutaj przed tobą reklamować a jedynie podpowiedzi kilka uwag. Jeśli szukasz dobrego towarzystwa ubezpieczeniowego w którym będziesz miała dzięki wykupionemu ubezpieczeniu dobre oparcie to szukaj wśród TU posiadających duży kapitał i swoich przedstawicieli w krajach Afryki. Nie oszczędzaj w ubezpieczeniu na wypadek kradzieży bo w Kenii i innych Afrykańskich państwach właśnie tego rodzaju szkód jest najwięcej. Poza podstawowym ubezpieczeniem na wypadek choroby czy wypadku warto kupić pakiet Assistance na wypadek utracenia dokumentów lub pieniędzy.
     Tekst linka
  • Gość: Aga Re: Ubezpieczenia turystyczne IP: *.dynamic.chello.pl 08.12.14, 15:04
   Nie ma nic gorszego jak ubezpieczanie sie przez internet. Mnóstwo podchwytliwych pytań na które trzeba odpowiedzieć aby przejść dalej a mogą w razie szkody być przeciwko nam użyte. Druga sprawa że w razie szkody zawsze można poprosić agenta u którego kupowało sie polisę o pomoc lub wyjaśnienie problemu zanim zgłosi się szkodę. W razie szkody raczej trudno porozmawiać z komputerem. Ważne jest tez to aby ubezpieczyć się w Towarzystwie ubezpieczeniowym które ma w danym kraju swojego przedstawiciela a nie korzysta z usług innych towarzystw.
  • Gość: Arturo Re: Ubezpieczenia turystyczne IP: 176.10.99.* 08.01.15, 17:39
   Rzetelnie to bzdurna propozycja. Jeden jedyny i ostatni raz ubezpieczałem się on-line przez Internet i dostałem nauczkę. Gdy miałem szkodę aby się poradzić jak ja szybko i bezproblemowo zlikwidować jedynie mogłem pogadać sobie z monitorem. Sporo to mnie kosztowało nerwów czasu i straty kasy. Nie ma jednak jak dobry agent ubezpieczeniowy. Druga nauczka to tzw. biura ubezpieczeniowe co to w ofercie maja Iles tak towarzystw ubezpieczeniowych. Oni patrzą tylko które towarzystwo ubezpieczeniowe da iw większą prowizję a klient tylko jest do tego narzędziem
  • masterrooo Re: Ubezpieczenia turystyczne 20.02.15, 10:47
   Podczas wyboru ubezpieczenia warto zwrócić też uwagę na to gdzie się wybieramy. Z racji, że bardzo dużo czasu spędzam w górach, również wyższych - zdecydowałem się na ubezpieczenie oferowane przez Klub Alpejski Alpenverein.
   Za kwotę 71 euro mam ubezpieczenie obejmujące wyprawy górskie, włączając w to akcje ratownicze. Moim zdaniem dla osób, które intensywnie eksplorują tereny górskie jest to warta uwagi opcja.


   ____________________
   Latamy - Cennik
   • rabarbar1980 Re: Ubezpieczenia turystyczne 19.01.16, 22:48
    Jak jedziemy za granicę, zdecydowanie najlepszą ofertę ma PZU. W pakiecie ?Bezpieczny Powrót?, obowiązujący przy wyjazdach za granicę, mamy (ja i dwójka dzieci) roczne ubezpieczenie obejmujące helikopter i akcję ratowniczą, pobyt w szpitalu, powrót do Polski, opłatę za bagaż, a nawet ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, takich jak skręcenie kostki. Wszystko to niespełna 500 złotych nam wyszło na rok, więc jak pogoda będzie sprzyjać może do końca marca i listopad-grudzień wybierzemy się gdzieś jeszcze. Póki co kierunek Chopok-Jasne smile
  • dinterusa Re: Ubezpieczenia turystyczne 26.06.15, 14:35
   Większość ludzi nie dba o ubezpieczenie, najgorzej mogą tego doświadczyć  ludzie którzy aktywnie uprawiają sporty. Wtedy mogą mieć spore problemy. Dlatego szczerze polecam wszystkim ubezpieczenia rankomatu. Abyście mogli spędzić wakację bez strachu o własne zdrowie.
     • Gość: Człowiek Re: Ubezpieczenia turystyczne IP: *.interpc.pl 12.07.15, 08:17
      A ja ostrzegam ,że portalem www.polisaturystyczna.pl Nigdy nie miałem z nimi nic wspólnego ,nawet nie wiedziałem o ich istnieniu.Od pewnego czasu nękają mnie swoim spamem. Podobno kiedyś , gdzieś wyraziłem im na to zgodę przez telefon,co jest KŁAMSTWEM !!!!!! Mojego maila dorwali z innego portalu z ogłoszeniami ,gdzie sprzedawałem pewne rzeczy. OSTRZEGAM !!!! Portal mocno nękający,a wręcz niebezpieczny.
      • Gość: Patryk Re: Ubezpieczenia turystyczne IP: *.tktelekom.pl 17.07.15, 09:53
       Dobra to, że wysyłają spam nic nie oznacza. Weź sobie coś kup przez szkla.com, groupon, bonprix (nie mówiąc o bankach) to też dostaniesz wiele maili. Taka tego uroda. Tym bardziej, że coś sprzedawałeś i znasz się trochę na temacie. Liczy się wygoda i jeśli coś można zrobić szybko w internecie to co z tego, że wyślą Ci maila? Jak kupisz np. groupon i wyślą Ci go mailem to też uznajesz, że to spam? Jak się nie chce czegoś dostawać to się używa zwyczajnie hasła NIE i tyle.
   • nazarkiewiczm Re: Ubezpieczenia turystyczne 21.07.15, 09:58
    zgadzam się, odbyłem wiele podróży do tej pory i kupowałem u nich ubezpieczenie, na szczęście nic mi sie nie stało, ale miałem tą świadomość, że w razie czego mam ochronę..tyle rzeczy może się stać, zupełnie o tym nie myślimy, a ubezpieczenie jest naprawdę tanie, jeśli stać na sam wyjazd, to na polisę również, więc warto
    • kowaal1 Re: Ubezpieczenia turystyczne 24.07.15, 08:21
     nękali Cię? hmm powiem Ci, że strzelam,. iż to było na zasadzie, że wypełniłeś formularz a oni pewnie do Ciebie dzwonili a Ty nie odbierałeś.. tak ? szczerze to popieram, jak wyżej - to nie spam. Wystarczyło odebrać telefon. Ja osobiście 2 razy nie odebrałem kiedyś i miałem później smsy, że dzwonili. Ale za 3cim odebrałem i więcej telefonów nie było. generalnie ja tam ich polecam. Poprzednicy również widze zadowoleni. Ale kto co woli.
      • kowaal1 Re: Ubezpieczenia turystyczne 27.07.15, 15:43
       coś w tym jest też się zgodzę. ale z drugiej strony to np jak masz ubezpieczenie na samochód to w razie szkody dzwonisz do konkretnego agenta czy do towarzystwa ? bo ja do towarzystwa, więc generalnie jak wykupisz online, to też masz możliwość zadzwonić do konkretnego ubezpieczyciela, przecież to nie firmy krzak. ale jasna sprawa, jak kto woli smile
     • nazarkiewiczm Re: Ubezpieczenia turystyczne 07.08.15, 12:05
      ja ogólnie z nimi współpracuję w wielu tematach, szukam za ich pośrednictwem też innych polis, ale jak w którymś temacie jest coś nieaktualne to mówię wprost i nie ma żadnego problemu, ich zaletą jest wlasnie to , że nie nękają jak banki np.
    • 3daniel3 Re: Ubezpieczenia turystyczne 07.08.15, 21:41
     Wyjeżdżając za granice nie znamy realiów tam panujących, a niekiedy ciężko się z kimkolwiek dogadać. Najistotniejsza dla mnie jest rzetelność firmy oraz wypłacalność. Sprawdzenie warunków ubezpieczenia to tak na prawdę podstawa żebyśmy mogli później ubiegać się o roszczenia z tytułu szkody. Ja korzystam z Compensy, mają b. dobry pakiet i na zwykłe zwiedzanie i na sporty ekstremalne.
     • Gość: Adrian Re: Ubezpieczenia turystyczne IP: *.dynamic.chello.pl 07.08.15, 23:49
      Nasza Polska Compensa to nie to samo co Compensa Austryjacka To tylko spółka z wykupiona franszyzą. Jedna z gorszych firm ubezpieczeniowych na Polskim rynku ubezpieczeń. firma jedzie na logo Compensy a nie na jakosci usłóg. Compensa polska nie ma zadnych swoich przedstawicieli poza krajem ani zadnych umów miedzynarodowych które likwiduja szkody poza Polską przez co ubezpieczenia turystyczne Compensy nie mogą być dobrymi ubezpieczeniami. Co innego koszt polisy i tu Compensa faktycznie jest tania i to jedyne co dla przecietnego Kowalskiego jest dobre. Z tym że i te niskie koszty nie pozwalają na dobre ubezpieczenie które w razie szkody zadziała.
  • motylek_vip Re: Ubezpieczenia turystyczne 27.07.15, 21:10
   Jak wiadomo firma firmie nierówna.. czasem dobrze jest poczytać, porozmawiać z innymi, sprawdzić opinie w internecie. Ubezpieczenie turystyczne to co innego niż ubezpieczenie samochodu.. Tutaj mamy dużo więcej "kruczków", niejasności, wykluczeń, form.. Warto poczytać o ERV, która współpracuje z wieloma wiodącymi biurami podróży..
   • Gość: Adrian45 Re: Ubezpieczenia turystyczne IP: *.dynamic.chello.pl 28.07.15, 21:33
    ERV ma tego samego właściciela co spadająca coraz bardziej na dno Hestia. Kiedyś Hestia była wśród wielkiej ubezpieczeniowej trójki Polskich ubezpieczycieli a teraz kombinacje, bardzo niskie składki i wielkie kłopoty z uzyskaniem odszkodowania. Owszem ERV współpracuje z biurami podróżny zapewniając minimalny zakres ubezpieczenia za minimalne pieniądze. Ubezpieczenia turystyczne dla bur podróży to wymóg Izby Turystycznej. Wiele osób pomimo ze przez biuro turystyczne jest ubezpieczone wykupuje ubezpieczenie w PZU czy HDI która przejęła Wartę. PZU ma najwięcej swoich przedstawicieli na całym świecie co minimalizuje załatwianie wszelkich spraw ubezpieczeniowych. Dobry jest Allianz pomimo że to tylko firma franczyzowa i z tym właściwym Allianzem łączy go tylko logo firmy.
   • Gość: lemla Re: Ubezpieczenia turystyczne IP: *.dynamic.mm.pl 21.08.15, 08:20
    Na stronie jest ciekawy poradnik:
    superpolisa.pl/faq/ubezpieczenie-turystyczne/
    O tym jakie ubezpieczenie turystyczne warto jest wybrać oraz o tym co wchodzi w skład takiej polisy. Sama dość często podrózuję , głównie z biurami podrózy ale na ubezpieczeniu nie oszczędzam. Szczególnie,że jest to koszt maksymalnie 50 zł na tydzień tak więc biorąc pod uwagę koszta wycieczki z biura są to żadne pieniądze. Przynajmniej czuję się o wiele bezpieczniejsza jak to ubezpieczenie mam.
     • eweli-na21 Re: Ubezpieczenia turystyczne 31.08.15, 13:06
      Witam. Z własnego doświadczenia zdecydowanie odradzam COMPENSE. W lipcu br byliśmy rodzinne w Turcji, niestety mieliśmy bardzo przykrą sytuację, dziecko dostało pierwszy raz w życiu drgawek wraz z utrata świadomości. Zgodnie z zaleceniem, skontaktowaliśmy się z telefonem alarmowym COMPENSY, konsultant poinformował nas, aby w takim przypadku zadzwonić po karetkę. Zawieziono na do szpitala, spędziliśmy tam 2 dni. Ubezpieczalnia nie mógła ( albo odwrotnie ) dogadać się ze szpitalem, konsultant nie umiał nam pomóc, wydzwaniał, prosił o różne rzeczy, co nabiło nasz rachunek telefoniczny na kwotę, która przewyższyła koszt ubezpieczenia. Nie chciano nas wypuścić ze szpitala bez zapłaty za pobyt ( 1270 euro ). Compensa wogóle nam nie pomogła, musieliśmy zapłacić i teraz czekamy na zwrot kosztów. Pani w rozliczeniach w COMPENSIE jest strasznie nie miła. Nic nie wiemy i czekamy 30 dni na decyzję. Po tym doświadczeniu wiem, ze niestety ale warto zapłacić więcej i wziąć porządne ubezpieczenie.
  • karoolina1981 Re: Ubezpieczenia turystyczne 27.08.15, 14:56
   Ja ostatnio ubezpieczałam się online w mbanku www.mbank.pl/indywidualny/ubezpieczenia/mdirect-ubezpieczenie-turystyczne/, nie miałam czasu na wizytę w punkcie. Co prawda formularz dosyć szczegółowy do wypełnienia ale dosyć szybko wszystko było załatwione. Na szczęście na wakacjach nic się nie wydarzyło tak więc jak od środka działa samo ubezpieczenie, ciężko mi powiedzieć.
  • swietlik000 Re: Ubezpieczenia turystyczne 07.07.16, 11:22
   Podczas wczasów za granicą to absolutna konieczność. Teraz wybór jest ogromny i promocji nie brakuje. Dla klientów netii jest 30% zniżka na turystyczne w axa. Wydatek nieduży a głowa na wakacjach spokojna smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka