1611am
15.07.07, 18:11
Witam, mam prośbę do osób które wróciły teraz z Maroka z Logostour aby
podzieliły się swoimi wrażeniami: na temat organizacji wycieczki, wrażeń i
bezpieczeństwa - czy odczuliście wprowadzony przez władze Maroka najwyższy
stan zagrożenia? Z góry wielkie dzięki za podzielenie się wrażeniami :-)
Pozdrawiam, Agnieszka