glazzek 18.04.09, 11:33 Witam wszystkich, Macie jakieś ciekawe plany na stopa na nadchodzące wakacje? Moglibyście się nimi pochwalić? Rok temu byłem w Czarnogórze, polecam naprawdę, a aktualnie jestem na etapie wymyślania nowej trasy. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
caniggia07 Re: Wakacje 2009 21.04.09, 17:07 Ja w tym roku jadę do Maroka:) Kraków-Amtserdam-Paryż-Madryt-Porto-Gibraltar-Casablanca-powrót przez Barcelona-Andora-Marsylia-Monaco-Mediolan-Wenecja-Wiedeń-Kraków:) po drodze jeszcze parę ciekawych miast chcę zobaczyć:) Odpowiedz Link Zgłoś
caniggia07 Re: Wakacje 2009 19.06.09, 12:39 caniggia07.blog.interia.pl/ Blog o naszych tegorocznych wakacjach:) Odpowiedz Link Zgłoś
klud Re: Wakacje 2009 20.07.09, 19:09 Zerknij jeszcze na tą stronkę www.OLNEO.pl - jak będziesz szukał towarzystwa na wyjazd... Odpowiedz Link Zgłoś