Dodaj do ulubionych

Wakacje 2009

18.04.09, 11:33
Witam wszystkich,
Macie jakieś ciekawe plany na stopa na nadchodzące wakacje?
Moglibyście się nimi pochwalić?
Rok temu byłem w Czarnogórze, polecam naprawdę, a aktualnie jestem na etapie wymyślania nowej trasy.

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • caniggia07 Re: Wakacje 2009 21.04.09, 17:07
      Ja w tym roku jadę do Maroka:)
      Kraków-Amtserdam-Paryż-Madryt-Porto-Gibraltar-Casablanca-powrót przez
      Barcelona-Andora-Marsylia-Monaco-Mediolan-Wenecja-Wiedeń-Kraków:)

      po drodze jeszcze parę ciekawych miast chcę zobaczyć:)
    • caniggia07 Re: Wakacje 2009 19.06.09, 12:39
      caniggia07.blog.interia.pl/
      Blog o naszych tegorocznych wakacjach:)
    • klud Re: Wakacje 2009 20.07.09, 19:09
      Zerknij jeszcze na tą stronkę www.OLNEO.pl - jak będziesz szukał
      towarzystwa na wyjazd...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka