jelonkaa 03.03.06, 19:25 Wiem że trudno opisać czy to ładny zapach gdyż to raczej jest kwestią gustu ale może pomógł by mi ktoś określić do jakiej grupy nalezy ten zapach.Czy jest delikatny. czy mocny,kwiatowy, lekki....??? ż góry dzięki Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
albicilla Re: LUCIA...??? 03.03.06, 20:03 Perfumy Lucia Cytryna i czarna porzeczka dają wrażenie świeżości, a płatki kwiatów dodają słodyczy. Brzoskwinie i morele tworzą ciepłe tło razem z piżmem, wanilią i drewnem sandałowym Odpowiedz Link