Dodaj do ulubionych

LUCIA...???

03.03.06, 19:25
Wiem że trudno opisać czy to ładny zapach gdyż to raczej jest kwestią gustu
ale może pomógł by mi ktoś określić do jakiej grupy nalezy ten zapach.Czy
jest delikatny. czy mocny,kwiatowy, lekki....??? ż góry dzięki smile
Obserwuj wątek
    • jolunia01 Re: LUCIA...??? 03.03.06, 19:57
      Słodki, owocowy
    • albicilla Re: LUCIA...??? 03.03.06, 20:03
      Perfumy Lucia
      Cytryna i czarna porzeczka dają wrażenie świeżości, a płatki kwiatów dodają
      słodyczy. Brzoskwinie i morele tworzą ciepłe tło razem z piżmem, wanilią i
      drewnem sandałowym

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka