02.08.06, 01:31
Czy ktoś ma ten zegarek z 3 paskami? Jakiej on jest jakości?? Opłaca się?
Obserwuj wątek
    • oriflamewroclaw Re: Zegarki 02.08.06, 09:46
      ja go mam i jestem bardzo z niego zadowolona, torebka tez mi sie podoba a na
      paskachsie troche zawiodlamcrying
      • ksiezniczka_judyta Re: Zegarki 02.08.06, 12:54
        zegarek jest ok, ale paski mogą się szybko zniszczyć przy częstym korzystaniu...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka