searena 02.08.06, 01:31 Czy ktoś ma ten zegarek z 3 paskami? Jakiej on jest jakości?? Opłaca się? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
oriflamewroclaw Re: Zegarki 02.08.06, 09:46 ja go mam i jestem bardzo z niego zadowolona, torebka tez mi sie podoba a na paskachsie troche zawiodlam Odpowiedz Link
ksiezniczka_judyta Re: Zegarki 02.08.06, 12:54 zegarek jest ok, ale paski mogą się szybko zniszczyć przy częstym korzystaniu... Odpowiedz Link