Dodaj do ulubionych

Do Maretiny

IP: 193.23.63.* 20.05.04, 12:47
Maretino, jeszcze 1 pyt. czy z wynikiem progetsteronu 13,46 w 23 d.c przy
prawdopodobnej owulacji w 15, 16 dc. i długich cyklach jest jakis cien
szansy, ze sie udalo? Czy gdyby tak było, to progesteron bylby wyzszy?
Co ty na to? To jest ost. pytanie w tym zakresie, oczywiscie wiec bedze
wdzieczna za wyjasnienie.

dzieki
Obserwuj wątek
    • maretina Re: Do Maretiny 20.05.04, 12:50
      nie wiem czy na podstawie progesteronu mozna sadowac ciaze.
      natomiast moge Ci powiedziec, ze ja w ciazy na poczatku 6 tygodnia mialam
      progesteron ok 19 ng/ml. a teraz nawia jest w ciazy i ma progesteron 10.04
      ng/ml. zatem trudno cos powiedziec.
      jesli chcesz wiedziec czy to ciaza, to mozesz oznaczyc beta hcg jesli od owu
      minelo 10 dni.
      pozdrawiam
    • Gość: nawia Re: Do Maretiny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.05.04, 12:59
      matta wydaje mi sie ze sanse zawsze sa!ja progesteron mialm robiony 7 czy 8 dni
      po owulcji wyszedl tak jak napisala Maretina 10,04,pozniej drugie badania
      robilam wczoraj jeszcze nie mam wynikow.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka