Gość: robert31
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
01.06.04, 20:08
Mam prośbe , gdyby mógł mi ktos doradzić co mam robić? od czterech lat próbujemy z żona i nic nie wychodzi , żona porobiła juz wszystkie możliwe badania i wszystko jest ok! myśle ze teraz czas najwyzszy zebym ja sie przebadał, i tu potrzebuje pomocy ! Czy kyos wie gdzie we Wrocławiu mozna zrobić takie badania,a raczej polecic jakas poradnie. Wstyd sie przyznac ale nie mam pojecia czy to najpierw isc do jakiegos lekarza , czy od razu na badania? prosze o pomoc