Dodaj do ulubionych

niepłodność

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.04, 20:08
Mam prośbe , gdyby mógł mi ktos doradzić co mam robić? od czterech lat próbujemy z żona i nic nie wychodzi , żona porobiła juz wszystkie możliwe badania i wszystko jest ok! myśle ze teraz czas najwyzszy zebym ja sie przebadał, i tu potrzebuje pomocy ! Czy kyos wie gdzie we Wrocławiu mozna zrobić takie badania,a raczej polecic jakas poradnie. Wstyd sie przyznac ale nie mam pojecia czy to najpierw isc do jakiegos lekarza , czy od razu na badania? prosze o pomoc
Obserwuj wątek
    • lidek0 Re: niepłodność 01.06.04, 20:35
      Szkoda, że od razu nie poszedłeś na badania, mogłbyś oszczędzić wiele czasu i
      żonie wieleu badań. A tak przy okazji to napisz co robiła? Badnia możesz zrobić
      bez skierowania, próbkę do badania mozna przywieść z domu o ile mieszkasz
      blisko labolatorium. Ale może faktycznie lepiej najpierw iść do lekarza.
      Niestety jestem z Wraszawy
    • ewa.analityk1 Re: niepłodność 01.06.04, 20:47
      To właściwie są jedyne miejsca, które mogę polecić. W mediiconcept można zrobić
      też wszystkie badania za rozsądne pieniądze
      www.mediconcept.wroc.pl/
      www.polak.med.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka