Dodaj do ulubionych

komputer a płodność

IP: *.kopernik.lodz.pl 09.09.04, 14:50
Kiedyś pewien znajomy lekarz powiedział do mojej zapracowanej przy kompie
koleżanki, że dobrze że ma juz dzieci...
Może coś w tym jest, bo ja sama miałam martwą ciążę po maratonie w pracy
(przypadek?. Z kolei moja znajoma długo nie zachodziła w ciążę a wystarczyła
2-miesięczna przerwa w pracy i będzie mamusią.
Słyszałam też, że promieniowanie jest szczególnie niekorzystne dla nowych,
tworzących się komórek.
Co o tym wszystkim myślicie?
Obserwuj wątek
    • angieblue26 Re: komputer a płodność 09.09.04, 15:07
      A oprocz tego kawa, herbata, alkohol, ostre przyprawy, dym tytoniowy, spaliny
      etc itd... Jak ja kocham takie "madrosci"....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka