Dodaj do ulubionych

Wiesiołek

23.11.04, 15:25
Dziewczyny czy możecie powiedzieć mi coś na temat tego leczniczego
wiesiołka.Pod jaką postacią go przyjmujecie i ile kosztuje?Będe bardzo
wdzięczna.
Obserwuj wątek
    • magdulka26 Re: Wiesiołek 23.11.04, 16:20
      wiesiołka przyjmuje sie od 1 dc az do owulacji.Dobrze wpływa na śluzik .Ja
      brałam po 5 kapsułek dziennie.Cena 18 zł .
    • moon1 Re: Wiesiołek 23.11.04, 19:48
      ja biore 2X2 dziennie. W kapsulkach. Bardzo mi pomaga na bo piersi, ktory
      pojawial sie rowno w polowie cyklu i tak trwal az do @... Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka