iwa725 23.11.04, 15:25 Dziewczyny czy możecie powiedzieć mi coś na temat tego leczniczego wiesiołka.Pod jaką postacią go przyjmujecie i ile kosztuje?Będe bardzo wdzięczna. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
magdulka26 Re: Wiesiołek 23.11.04, 16:20 wiesiołka przyjmuje sie od 1 dc az do owulacji.Dobrze wpływa na śluzik .Ja brałam po 5 kapsułek dziennie.Cena 18 zł . Odpowiedz Link Zgłoś
moon1 Re: Wiesiołek 23.11.04, 19:48 ja biore 2X2 dziennie. W kapsulkach. Bardzo mi pomaga na bo piersi, ktory pojawial sie rowno w polowie cyklu i tak trwal az do @... Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś