Dodaj do ulubionych

SZCZECINIANKI

17.01.05, 18:51
Która z was leczy się może w klinice art medica,czy możecie cos ciekawego o
tym napisać.?ja niedługo będę podchodzić tam ,,prawdopodobnie"do in
vitro,leczę się u doktora Szelągowskiego,czy któraś miała może z nim do
czynienia?pozd
Obserwuj wątek
    • marghe78 Re: SZCZECINIANKI 17.01.05, 19:03
      Cześć Majka!
      Witamy w klubie. Prawie każda z nas coś tam z Ars Medicą miała bądź ma
      wspólnego, ale chyba in vitro żadna z nas tam nie miała. Zapraszam na tę stronę
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=191&w=19449520 jest nas tam więcej i
      może czegoś ciekawego się dowiesz. Niektóre z nas szykują się powolutku do in
      vitro, ale chyba nie w Ars Medice.
      Pozdrawiam
      Gosia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka