vikiko 08.02.05, 19:20 Potrzebuję dowiedzieć się na co podaje się przy in-vitro i nie tylko lek o nazwie CETROTIDE.Jesli któraś z Was ma ulotkę od tego leku bardzo proszę przepiszcie mi ją -(działanie).Dzięki i pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
piegoosek Re: Pomocy !!! 08.02.05, 23:17 zajrzyj na bociana, tam sporo dziewczyn uzywalo tego leku! wpisz na bocianie w wyszukiwarke i poptaje dziewczyny! powodzenia! www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=News&home=1 Odpowiedz Link Zgłoś
kathrin78 Re: Pomocy !!! 08.02.05, 23:28 Po to, żeby przy stymulacji hormonalnej jajników nie doszło do przedwczesnego pęknięcia folikułów i uwolnienia jajeczek (owulacji) jeszcze przed punkcją. Odpowiedz Link Zgłoś