Dodaj do ulubionych

Pomocy !!!

08.02.05, 19:20
Potrzebuję dowiedzieć się na co podaje się przy in-vitro i nie tylko lek o
nazwie CETROTIDE.Jesli któraś z Was ma ulotkę od tego leku bardzo proszę
przepiszcie mi ją -(działanie).Dzięki i pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • piegoosek Re: Pomocy !!! 08.02.05, 23:17
      zajrzyj na bociana, tam sporo dziewczyn uzywalo tego leku! wpisz na bocianie w
      wyszukiwarke i poptaje dziewczyny!
      powodzenia!
      www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=News&home=1
    • kathrin78 Re: Pomocy !!! 08.02.05, 23:28

      Po to, żeby przy stymulacji hormonalnej jajników nie doszło do przedwczesnego pęknięcia folikułów i uwolnienia jajeczek (owulacji) jeszcze przed punkcją.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka