guziczek78 23.10.05, 22:12 brany od 16 dc i dlaej do 30 dc (dla podtrzymania ewentualnej wczesnej ciąży) utrzymuje podwyższoną temepraturę ?? lekarz powiedział ze jeśli nie doszło do zapłodnienia to tylko odwlecze o kilka dni @ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tekla12 Re: czy duphaston 23.10.05, 22:46 Duphaston, jeśli wierzyć ulotce, nie podwyższa podstawowej temperatury. Odpowiedz Link Zgłoś
guziczek78 Re: czy duphaston 24.10.05, 09:22 a ja tego nie doczytałam - ehh.. dzięki z info bo zastanawiam się właśnie czy jak będe go dalekj brać to czy tempka utrzymująca się na poziomie 37.0 st. moze oznaczać fasolkę Odpowiedz Link Zgłoś
tekla12 Re: czy duphaston 24.10.05, 10:50 Serdecznie życzę fasolki. Tempka jest obiecująca ale nie ma sensu wróżyć z fusów. Jeśli możesz zrób test albo oznacz betę. Trzymam kciuki T. Odpowiedz Link Zgłoś
guziczek78 Re: dzięki 24.10.05, 10:56 staram sie nie nakręcać i nie obecywać zbyt wiele ... a na test chyba trochę za wcześnie dziś 10 dzień po owulacji a 27 dc. dzięki za kciuki Odpowiedz Link Zgłoś
maja28 Re: czy duphaston 24.10.05, 10:55 Hej, u mnie progesteron opoznil @ o 4 dni. temperatura 2-4 dni przed @ wynosila 37,3 - 37,4. w dniu @ spadla do 37,0. oprocz tego zaobserwowalam u siebie wiekszosc objawow wczesno-ciazowych. mojego rozczarowania nie bede opisywac... pozdrawiam. maja Odpowiedz Link Zgłoś
guziczek78 Re: czy duphaston 24.10.05, 10:57 bardzo mi przykro - następnym razem sie uda ja poza bólami w podbrzuszu i tempką raczej nie mam żadnych objawów a na test za wcześnie jak ten czas sie dłuży i tez boje się rozczarowania bardzo Odpowiedz Link Zgłoś
maja28 Re: czy duphaston 24.10.05, 11:17 rozumiem Cie guziczek! te 4 dni, ktore czekalam, byly koszmarnie dlugie. nie bylam w stanie skupic sie na czyms sensownym. ciagle doszukiwalam sie nowych symptomow. ech, teraz znowu od poczatku. trzymam za Ciebie kciuki! maja Odpowiedz Link Zgłoś