Dodaj do ulubionych

czy duphaston

23.10.05, 22:12
brany od 16 dc i dlaej do 30 dc (dla podtrzymania ewentualnej wczesnej ciąży)
utrzymuje podwyższoną temepraturę ??

lekarz powiedział ze jeśli nie doszło do zapłodnienia to tylko odwlecze o
kilka dni @


Obserwuj wątek
    • tekla12 Re: czy duphaston 23.10.05, 22:46
      Duphaston, jeśli wierzyć ulotce, nie podwyższa podstawowej temperatury.
      • guziczek78 Re: czy duphaston 24.10.05, 09:22
        a ja tego nie doczytałam - ehh..
        dzięki z info
        bo zastanawiam się właśnie czy jak będe go dalekj brać to czy tempka
        utrzymująca się na poziomie 37.0 st. moze oznaczać fasolkę
        • tekla12 Re: czy duphaston 24.10.05, 10:50
          Serdecznie życzę fasolki. Tempka jest obiecująca ale nie ma sensu wróżyć z
          fusów. Jeśli możesz zrób test albo oznacz betę. Trzymam kciuki T.
          • guziczek78 Re: dzięki 24.10.05, 10:56
            staram sie nie nakręcać i nie obecywać zbyt wiele ...
            a na test chyba trochę za wcześnie dziś 10 dzień po owulacji a 27 dc.

            dzięki za kciuki
    • maja28 Re: czy duphaston 24.10.05, 10:55
      Hej,
      u mnie progesteron opoznil @ o 4 dni. temperatura 2-4 dni przed @ wynosila
      37,3 - 37,4. w dniu @ spadla do 37,0. oprocz tego zaobserwowalam u siebie
      wiekszosc objawow wczesno-ciazowych. mojego rozczarowania nie bede opisywac...
      pozdrawiam. maja
      • guziczek78 Re: czy duphaston 24.10.05, 10:57
        bardzo mi przykro - następnym razem sie uda wink

        ja poza bólami w podbrzuszu i tempką raczej nie mam żadnych objawów
        a na test za wcześnie
        jak ten czas sie dłuży
        i tez boje się rozczarowania
        bardzo
        • maja28 Re: czy duphaston 24.10.05, 11:17
          rozumiem Cie guziczek! te 4 dni, ktore czekalam, byly koszmarnie dlugie. nie
          bylam w stanie skupic sie na czyms sensownym. ciagle doszukiwalam sie nowych
          symptomow. ech, teraz znowu od poczatku.
          trzymam za Ciebie kciuki! maja
          • guziczek78 Re: czy duphaston 24.10.05, 11:33
            dziekuje i czekam -
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka