Dodaj do ulubionych

dziwna @.pomocy

20.11.05, 20:00
pierwszy raz miałam samoistną owu , wcześniej nawet po pregnylu pęcherzzyki
nie pękały . 3 dni temu jenak dostałam @ ale dziwną zero krwi tylko plamienie
przez 1,5 dnia potem koniec i po 2 dniach znowu 1 dzień plamienia . czy zanim
pognam do gina powinnam zrobić test czy to może być ciaża?
Obserwuj wątek
    • dagps Re: dziwna @.pomocy 20.11.05, 20:07
      mozliwa ciaza, powinnas szybko zrobic test i isc do ginekologa, moze byc potrzebny duphaston. zrob test rano.
    • dagps Re: dziwna @.pomocy 20.11.05, 20:08
      oczywiscie mozliwa jesli dni sie w miare zgadzaja.
      • alchemik9 Re: dziwna @.pomocy 20.11.05, 20:17
        jest 20 dzień po owu , w 12 dniu po owu test był ujemny - brałam duphaston
        przez 10 dni od owu ,potem odstawiłam / takie zalecenie gina / i po 3 dniach te
        plamienie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka