amoremio6
30.04.07, 10:26
dzis robilam test i mam juz dosc znow tylko 1 kreska nie mam sil juz
plakac,moj maz pewnie za nie dlugo do mnie zadzwoni z pracy,aby spytac no i
jak?a ja znow musze go zalamac,ze nie stety tylko jedna kreska .
dlaczego to zycie jest dlamnie takie okrutne?