fioco78
09.09.07, 15:00
i wcale mi wyjazd do ciepłego kraju nie pomógł! @ jak była tak jest! nie mogę się odnaleźć po powrocie na tym forum. pozmieniało się, trochę bab chyba ubyło (=zaciążyło), kupę nowych się pojawiło. w przyszłym tygodniu umawiam się do provity. nie ma na co czekać. pozdrawiam