kasiaczek78
20.02.08, 16:20
Dziewczyny,
czy mozliwe jest zebym po podaniu pregnylu w 8 dc (dzis 12dc)
dopiero dzis miala owulacje?
Od rana boli mnie jajnik, raz na jakis czas dosc mocno i to ten w
którym przy podawaniu pregnylu byly dwa pęcherzyki 19 i 20 mm.