20.02.08, 16:20
Dziewczyny,
czy mozliwe jest zebym po podaniu pregnylu w 8 dc (dzis 12dc)
dopiero dzis miala owulacje?
Od rana boli mnie jajnik, raz na jakis czas dosc mocno i to ten w
którym przy podawaniu pregnylu byly dwa pęcherzyki 19 i 20 mm.
Obserwuj wątek
    • relaxo1981 Re: owulacja 25.02.08, 11:35
      a czemu nie pójdziesz zrobić usg?
      Radzę iść.Mój genialny lekarz nawet tego nie zaproponował a potem okazało się,że
      pęcherzyki po clo nie pękająsad
    • aanidaa Re: owulacja 26.02.08, 21:17
      pregnyl z założenia ma służyć temu, aby pękały, ale jak pisała relix może nic
      nie dać
      dobrze sprawdzić po podaniu - po ok. 36 godz. - będzie jasność

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka