Dodaj do ulubionych

Poczytajce

09.02.09, 19:57
www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090208/BIALYSTOK/467546833

Ja jestem jak zwykle zniesmaczona. Jak moga to podpisywac starsze
panie które tak naprawde nie wiedzą co to in vitro, albo ksiądz
który tez czasami ma dzieci. Nie potrafie tego zrozumiec. Dlaczego
nikt nie pyta jak sie czuja małżeństw które pomomo lat walki nie
moga sie doczekac potomstwa
Obserwuj wątek
    • moniaa2009 Re: Poczytajce 13.02.09, 22:58
      Olać ich

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka