Gość: gwiazkamilo IP: *.arip.com.pl 26.06.03, 12:58 Nigdy tam nie bylam i chcialabym nadrobic zaleglosci, czy mozecie mi polecic miejsca, ktorych nie powinnam ominac? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Syrena Re: Kazimierz n/Wisła IP: 217.153.45.* 26.06.03, 13:07 Rynek, Mały renek, wąwozy, ruiny zamku, kościoły, Góra Trzech Krzyży, rejs statkiem do Janowca, spacer skarpą wiślaną, obiad w Zielonej Tawernie, deser w cukierni pana od Kogutów. Pozdrawiam Syrena Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gwiazdkamilo Re: Kazimierz n/Wisła IP: *.arip.com.pl 26.06.03, 14:56 Dziekuje. Nie wiem czy zdaze wciagu dwoch dni? A jakies miejsce noclegowe? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Syrena Re: Kazimierz n/Wisła IP: 217.153.45.* 26.06.03, 16:30 Może w Spichleżu lub w Murce. Ja polecam Zieloną Tawernę (tylko wcześniej trzeba zarezerwować). Bardzo komfortowy pokój z łazienką 150,- PLN/doba. Przy samym rynku. Wejdź sobie na stronę internetową (chyba www.kazimierz.dolny.pl) i tam na pewno coś dla siebie znajdziesz. Pozdrawiam Syrena Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kika Re: Kazimierz n/Wisła IP: *.36.11.vie.surfer.at 26.06.03, 16:51 kazimierz to najcudowniejsze miejsce na ziemi.Moglabym siedziec na rynku caly dzien.Mieszkalam w pobliskich Pulawach i przynajmniej raz w tygodniu "balowalismy "ze znajomymi w Kazimierzu.jesli chodzi o noclego to spoko cos znajdziesz,jest b.duzo prywatnych kwater w przepieknych kazimierskich domkach,jest schronisko,pole namiotowe,hotele etc.Jedz a nie bedziesz zalowac. Mieszkam b.daleko ale cale moje mieszkanie przypomina mi kazimierski klimat a wszystkie sciany sa zawieszone obrazami z Kazimierza.PA! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kika Do Syreny IP: *.36.11.vie.surfer.at 26.06.03, 16:55 Pan od kogutow nazywa sie Sazynski i w jego posiadaniu jest wiekszosc Kazimierza.Nie tylko piekarnia ze slynnymi juz kogutami ale i restauracje,kawiarnie,galeria"jarmark" przy rynku,hotel etc. Odpowiedz Link Zgłoś
loginka1 Re: Kazimierz n/Wisła 27.06.03, 10:52 Przejrzyj sobie fragment o Kazimierzu w Pascalu "Polska na weekend". Ja korzystałam z tego przewodnika i myslę, że udało mi się zobaczyć to co najbardziej warte zobaczenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ksymena Re: Kazimierz n/Wisła IP: 62.233.153.* 28.06.03, 15:28 herbaciarnia u dziwisza!!!!!!!!! obowiazkowo! niepowtarzalny klimat, zwlaszcza wieczorem, herbata, jaka sobie tylko zamarzysz i pyszna szarlotka posypana cynamonem: kiedy weszlam z pierwszym razem pomyslalan, ze to miejsce stworzono dla mnie: w powietrzu zapach wanilii, cynamonu, jesiennych jablek i dymu, koronkowe serwtki na stolach, ciepla herbatka i obrazy na scianach... mmm... poza tym popieram wszystkie pozyzsze propozycje :) pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maryna Re: Kazimierz n/Wisła IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 29.06.03, 18:25 Witaj Spróbuj zajrzeć do podkazimierzowskiej wsi o nazwie Mięćmierz (obecnie to w znaczniej mierze siedziba bohemy artystycznej) ale i tak warto, bo chałupy wyglądają jak "żywcem wzięte" ze skansenów, a górujący nad wsią wiatrak, po prostu zapiera dech! A poza tym to wielkiej urody kapliczki, studnie ... No i ten pejzaż. Eeech, dużo by gadać ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michał Re: Kazimierz n/Wisła IP: *.lublin.mm.pl 29.06.03, 23:02 Najlepsza strona o Kazimierzu to www.kazimierzdolny.pl Tam znalazłem oferty noclegów. Są też fajne zdjecia. Odpowiedz Link Zgłoś