Dodaj do ulubionych

Kazimierz dolny nd wisłą

IP: *.cnb.com.pl 19.05.08, 14:51
Co tam warto zobaczyć, gdzie niedrogo przenocować (2+2), gdzie tanio
zjeść, a przy okazji możej jakieś imprezy plenerowe. dodam, ze dla
dwóch rodzin( 2+2*2)
Proszę o wszelkie porady.
Obserwuj wątek
    • Gość: Eko Re: Kazimierz dolny nd wisłą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.08, 17:10
      Z całym szacunkiem dla Miasta, ale mnie, jako częstemu bywalcowi miejscowości,
      ostatnio kojarzy mi się ona z małą, starą, niewietrzoną szafą, pełną stęchłego i
      przesiąkniętego naftaliną powietrza....
      I gdyby nie okresowe spotkania biznesowe, chętnie odpuściłbym sobie dalszy pobyt
      w tym mieście na całkiem długi okres.
        • Gość: kika Re: Kazimierz dolny nd wisłą IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.05.08, 22:36
          ja szukam jakiegos noclegu dla doch doroslych osob z dzieckiem
          malym. szukalam czegos na stronach z noclegami, ale tak jakos nie
          bardzo t odo mnie przemawia. moze mozecie cos poradzic? wybieramy
          sie na jakies 4 dni. bylabym wdzieczna za jakies namiary na fajne
          noclegi, niedrogie, bez sensacji, jesli chodzi o komfort. zwyczajne
          miejsc gdzie mozna przenocowac, zjesc i mies gdzie dziecko wypuscic.
            • Gość: Gosia Re: Kazimierz dolny nd wisłą IP: *.chello.pl 03.06.08, 21:36
              Nie wiem czy pytanie nadal aktualne.
              My (ja ze swoim mężczyzną) byliśmy w Kazimierzu w dniach 16-18 maja.
              Z noclegiem w centrum był problem, więc wybraliśmy gospodarstwo
              agroturystyczne pod Kazimierzem:
              Anna Rożek, ul. Cholewianka 67a. Byliśmy bardzo zadowoleni. Duży
              dom, kilka pokoi do wyboru, oddzielne wejście dla gości, do
              dyspozycji kuchnia, a przed domem grill.
              Co do zwiedzania to w Kazimierzu oczywiście ruiny zamku i baszta ,
              kościół farny, Sanktuarium Matki Boskiej Kazimierskiej i teren
              klasztoru, kamieniołomy, cmentarz żydowski, spichlerze i kamienice,
              można też popływać statkiem. Warto pojechać do Janowca gdzie
              znajdują się ruiny zamku. Na drugą stronę Wisły (gdzie znajduje się
              Janowiec) można przeprawić się promem z Kazimierza, a następnie
              ciuchcią. W okolicach Kazimierza - dosłownie kilka kilometrów jest
              ciekawe miejsce - Męćmierz, gdzie znajduje się cudowny wiatrak, a
              wokół piękna panorama. Przed Kazimierzem jest też fajna ruinka zamku
              w Bochotnicy - trochę trudno ją znaleźć.
    • Gość: gosc Re: Kazimierz dolny nd wisłą IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 06.06.16, 20:32
      Przestroga!
      "Na Bulwarze" Bulwar7, Kazimierz Dolny
      "Restauracja" jeżeli tak można nazwać to miejsce :istna tragedia jak dla mnie !! Zamawiając filet z piersi z surówkami i frytkami ,dostałam pieknie podany lecz w środku kąpletnie surowy kotlet , po czym zwróciłam kobiecie obsługującej tam cały talerz informując ją ze jest on surowy.Kobieta odpowiedziała mi "dobrze" i zabrała talerz . Po czym po chwili przyniosła mi to samo z wymieniomym mięsem za to na sałatce znajdowały sie czarne kręcone włosy (wyglądały jak włosy łonowe ) . Gdy straciłam cierpliwość i oznajmiłam ze żądam zwrotu pieniedzy ,oczywiście informując panią z jakiego powodu , usłyszałam po raz kolejny"dobrze" po czym pani przyszła zwracając pieniadze i odeszła gdy zapytałam czy nie należy sie jakiekolwiek "przepraszam " za zaistnałą sytuacje Pani nawet sie nie obruciła i odeszła. Jestem oburzona ta sytuacja jak i obsługą bez grama kultury . Nikomu nie polecam tego miejsca !

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka