coatlicue
29.03.05, 02:05
tak sobie ostatnio siedzę i przeglądam kanały (tzw. skakanie po kanałach dla
zabicia czasu) i nagle mi sie włącza MTV Classic, a tam co? Stary i znany mi
kawałek Michaela J "Don't care about us". I tak dopiero teraz zdałam sobie
sprawe, że tam ni dość że w Rio koleś ma teledysk to jeszcze z Olodum! No
proszę...
To po Snoopie "Beautiful" drugi mój ulubiony teledysk ;)