Dodaj do ulubionych

Tajlandia - do Miguleskiego

IP: *.asianet.co.th 15.04.05, 07:50
witam... Jestem juz w BKK i w poniedzialek bede w Satun...moj nr w tajlandi
to 6667828150 ale naeazie nie dziala bo mi telefon wysiadl...woda mi go
oblali :)... podaj jakis kontakt do siebie to zadzwonie jak wyschnie...
pozdrowienia
Obserwuj wątek
    • Gość: migueluski Re: Tajlandia - do Miguleskiego IP: 5.5R* / *.csloxinfo.net 15.04.05, 08:42
      moj numer to 05 073 7 125, pewnie odbierze moje kochanie wiec tlumacz jej
      powoli ze chcesz ze mna rozmawiac :)
      sluze pomoca.
      • Gość: lolo07 Re: Tajlandia - do Miguleskiego IP: *.176.94.212.revip.asianet.co.th 15.04.05, 19:06
        witam!!! zadzwonie jutro bo ten telefon to juz nie dziala!!! pozdrowienia
        • Gość: Max Re: Miguelski IP: *.aster.pl / *.aster.pl 21.04.05, 15:19
          Jak mogles zdradzic piekne Latynoski dla skosnookich ?
          • vivalavita Re: Miguelski 21.04.05, 15:24
            Hej, Miguelu!
            Ale zapusciles korzenie w tej Tajlandii.
            Pozdrowienia dla Ciebie i Arady.
            V.
    • besir1 Re: Tajlandia - do Miguleskiego 23.04.05, 10:07
      Miguelski - serdecznie dziekuje za porady odnosnie Thajlandii. Szkoda , ze
      siedzisz na poludniu. Moze nastepnym razem wpadne - bede ponownie chyba w
      Sierpniu.
      Tymczasem - zycze powodzenia!
      ...acha ...slyszalnosc fatalna :)))
      • Gość: migueluski Re: Tajlandia - od Miguleskiego IP: *.anet.net.th / *.anet.net.th 24.04.05, 08:41
        :)

        Asiu dzieki za pozdrowienia. z tymi korzeniami to staram sie byc jak las
        namorzynowy , nie za gleboko w glebie.

        co do latynosek to rzeczywiscie czasami mysle sobie to be or not to be ( with
        Thai)

        co do telefonu z antypodow to zapomnialem ci powiedziec ze w kambodzy i birmie
        nie ma ATM a w Laosie moga byc problemy. a wiec wyjezdzajac z Tajlandii
        wyciagnij wiecej gotowki. W angkor mozna wyciagnac pieniadze tylko z kart
        kredytowych

        wczoraj kupilem sobie uzywany motocykl i jezdze sobie, bez prawa jazdy, bez
        tablicy rejestracyjnej, bez papierow i bez kasku. udalo znalezc mi sie kilka
        ciekawych miejsc ;)

        pzdr
        m

        pzr
        m

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka