Gość: Agata
IP: *.wro-com.net
25.06.09, 10:54
Nie mogę się już w tym wszystkim połapać. Lecę na Kubę z Frankfurtu. Na umowie
mam wpisane:
wylot 9 lipca: FRA-VRA 15:05 - 20.10
powrót 21 lipca: VRA-FRA 21:45-13:50
Te wszystkie godziny to czas europejski? Czy to oznacza, że na Kubie będę 10
lipca o godz. 14:10 (odjąć 6 godzin)? Czy 9 lipca o 20.10 ich czasu? Nic nie
rozumiem...