Dodaj do ulubionych

Ból kolana

29.07.16, 10:22
Witam, pisałam niedawno post na forum "choroby immunologiczne", nie będę więc pisać drugi raz tego samego tylko podam link:
forum.gazeta.pl/forum/w,26790,162073831,162073831,Bol_stawow_i_kosci.html
Najbardziej dokucza mi obecnie to jedno kolano, mam duże kłopoty z chodzeniem, kucaniem itp. Wg mnie jest lekko opuchnięte z tyłu, lecz chirurg tego nie potwierdził.
RTG nic nie wykazało. Macie jakieś pomysły? Proszę o sugestie, co dalej mogę z tym zrobić...
Obserwuj wątek
    • wozny1234 Re: Ból kolana 03.12.21, 10:54
      A może ma Pani jakiś patogen w tkance chrzęstnej, która niszczy włókna tkankowe i wywołuje RZS? Trzeba wiedzieć, ze kolana, łokcie itd. są to dobre miejsca dla patogenów, gdyż nie ma tam przeciwciał, które mogłyby zniszczyć zagrożenie. Jest w Wrocławiu gabinet Herbasol, który specjalizuje się w diagnostyce oraz w terapiach różnych chorób, które są wywołane przez patogeny. Jest też tam zielarz i dietetyk, więc mają podejście profilaktyczne do ludzi. Na stronie internetowej mają też dużo przydatnych informacji - może ci się przyda.
    • przemekjureczko Re: Ból kolana 04.12.21, 10:51
      Cześć

Niestety przyczyn bólu kolana jest wiele, ale jedne z 2 głównych przyczyn objawów, o których piszesz to podrażnienie łąkotki i problemy z chrząstką stawu. Zerknij na moje artykuły na ten temat by dowiedzieć się więcej na ten temat.

swiatrehabilitacji.pl/zwyrodnienie-kolana-stawu-kolanowego-objawy-przyczyny-operacja-rehabilitacja/

swiatrehabilitacji.pl/uszkodzenie-uraz-pekniecie-lakotki-przysrodkowej-objawy-operacja-leczenie-rehabilitacja/

Pozdrawiam
      Przemek
    • mirelinan2 Re: Ból kolana 17.03.22, 13:18
      sdfsd
      • mirelinan2 Re: Ból kolana 17.03.22, 13:19
        Mam stwierdzony RZS. Od pół roku biorę kurkumę i łyżeczkę oleju z czarnuszki. Odstawiłam wszystkie leki przeciwbólowe. Nic mnie nie boli. Polecam. Sprawdziłam na sobie.

Jeśli jednak nie pomoże, polecam poczytać sobie o medycznej marihuanie. Obecnie takie terapie prowadzone sa w Polsce oraz jest ona legalna w celach medycznych

[url=https://centrum-mk.pl/marihuana-lecznicza-gdzie-kupic-marihuane-na-recepte]centrum-mk.pl/marihuana-lecznicza-gdzie-kupic-marihuane-na-recepte[/url]

Na stronie jest opisane, gdzie kupic na receptę.
    • ewaradecka7 Re: Ból kolana 27.04.22, 12:11
      Dla mnie nie ma nic skuteczniejszego niż Reumpapai. To naturalny preparat, w którego składzie są zioła słynące z działania przeciwzapalnego, przeciwbólowego i przeciwbakteryjnego.
    • bartek0989 Re: Ból kolana 23.09.22, 13:08
      Nie jestem lekarzem, ale mogę polecić artykuł: www.wibroterapia.com/bol-kolana-rodzaje-bolu-i-leczenie/ . Znajdziesz jakie są najczęstsze przyczyny bólu kolana oraz jak je rozwiązać.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka