marty01
27.01.10, 16:16
Leczę sie na nieplodnosc 2 lata. Moj dotychczasowy lekarz narazil
mnie na mase kosztow zwiazanych z badaniami, a na koniec powiedzial
mi, ze w ciaze to ja raczej nie zajde. Zalamalismy sie z mezem i
zrezygnowalismy ze staran. Kolezanka polecila mi nowe miejsce w
Warszawie. Fertimedica Centrum Wspierania Plodnosci
(www.fertimedica.pl) Przyjela mnie super sympatyczna doktor i po
bardzo dokladnym przyjrzeniu sie mojej sytuacji (wizyta trwala 1
godzine!) powiedziala, ze na razie nie ma podstaw do wystawienia
takiej diagnozy. Okazalo sie, ze czesc badan ktore robilam byly bez
sensu, a badania ktore powinnam zrobic wogole nie zostaly mi
wczesniej zlecone. Teraz jestem trakcie badan i musze powiedziec, ze
jeszcze zaden lekarz wczesniej nie podszedl do mnie tak jak pani
doktor! SUPER MIEJSCE! Polecam. Poznalam tez na korytarzu
psychoterapeute i wyglada tez na fajna babke z bardzo empatycznym
podejsciem. Jak zlapie dola to na pewno sie do niej umowie.