aiowa 23.05.05, 14:29 niestety nie moge otworzyc instrukcji do testow owulacyjnych...a juz czas by zaczac je stosowac...czy moglby mi ja ktos przeslac na maila??bylabym bardzo wdzieczna!!pozdrawiam!aiowa@tlen.pl Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sylla4 Re: instrukcja do testow 23.05.05, 21:12 Dołączam się do prośby, również nie mogę otworzyć. dzięki z góry Odpowiedz Link
latiffa Re: instrukcja do testow 02.06.05, 22:04 bardzo, bardzo proszę o przesłanie instrukcji Odpowiedz Link
bannydt Re: instrukcja do testow 03.06.05, 11:28 aiowa@tlen.pl, sylla4@gazeta.pl, latiffa@gazeta.pl, anyamama@gazeta.pl jeśli to wasze adresy to sprawdźcie poczte! i do dzieła! a jeśli coś "domyśliłam" sie nie tak to podajcie mi namiary na siebie to prześle jeszcze raz! Odpowiedz Link
aiowa Re: instrukcja do testow 03.06.05, 13:28 dziekuje Ci bardzo!!!teraz to czekam na testowanie testami ciazowymi!!ciekawe czy sie uda??!pozdrawiam!! Odpowiedz Link
bannydt Re: instrukcja do testow 03.06.05, 17:00 no ja niestety trzeci cykl i nic nawet testy nie pomogły.ale życze ci powidzenia, możę tobie się uda.trzymam kciuki! Odpowiedz Link
latiffa Re: instrukcja do testow 03.06.05, 19:41 bardzo, bardzo dziękuję za przesłanie instrukcji. serdecznie pozdrawiam Odpowiedz Link
dudi76 Re: instrukcja do testow 12.06.05, 18:48 Witam czy ja też mogę prosić o instrukcję jak stosować testy bo ewa mi nie przysłała. Na adres anetad@op.pl. Dzięki wielkie. Aneta Dudek Odpowiedz Link
lena622 Re: instrukcja do testow 05.07.05, 18:33 mam ten sam problem prosze o przesslanie instrukcjilena622@nospa.gazeta.pl wielkie dzieki Odpowiedz Link
b.dori Re: instrukcja do testow 03.06.05, 14:34 Dziewczyny ja też nie mogę otworzyć testów i proszę prześlijcie i mi bo za kilka dni testuję .Pozdrawiam i czekam b.dori@wp.pl Odpowiedz Link
b.dori Re: instrukcja do testow 03.06.05, 18:22 bannydt Dziękuję bardzo za testy ,jeszcze raz pozdrawiam. Odpowiedz Link
franulka Re: instrukcja do testow 06.06.05, 22:23 PROSZE PRZEŚŁIJ MI INSTRUKCJĘ NA FRANULKA@POCZTA.ONET.PL Z GÓRY WIELKIE DZIĘKI Odpowiedz Link
latiffa Re: instrukcja do testow 07.06.05, 23:08 sprawdź pocztę. instrukcja powinna dotrzeć. pozdrawiam Odpowiedz Link
aniapap Re: instrukcja do testow 10.06.05, 22:25 ja rowniez poprosze o przeslanie instrukcji na adres aniapaprocka@interia.pl, z gory dzikeuje i pozdrawiam, Ania Odpowiedz Link
gagat100 CYTAT______ mari1 19.06.05, 11:01 Poprzedni post lamal regulamin wiec zostal TU przeniesiony. instrukcja do testów p.Ewy Autor: mari1 Data: 18.06.2005 08:21 + dodaj do ulubionych wątków + odpowiedz cytując + odpowiedz -------------------------------------------------------------------------------- Dziewczyny bardzo proszę o przesłanie mi instrukcji do testów ponieważ dostałam tylko testy a zamówiłam ich pierwszy raz i nie wiem co dalej robić. Pozdrawiam i czekam. Odpowiedz Link
h.koziolek Re: instrukcja do testow 26.06.05, 08:08 Wielka prosba o przeslanie instrukcji do testow. Z gory dziekuje - Hania Odpowiedz Link
medussa7 Re: instrukcja do testow 27.06.05, 19:11 Błagam! Mi tez nie chce sie ta instrukcja otworzyc!! (( Jakby któras była tak miła i przesłąła mi na adres: medussa7@wp.pl Mam nadzieję, ze te testy pomogą, bo już mi brak pomysłów i chęci..... Odpowiedz Link
asiulka1976 prosba 28.06.05, 10:59 Sluchajcie nie moge uwierzyc ze tulu osoba ewcia nie wyslala instrukcji! nie chce nikogo posadzac ale moze niekture z was sa jej konkurencja ?? pytajcie co Was interesuje no i duzo mozna przeczytac na aukcjach ewy bardzo szczegolowo opisane www.allegro.pl/show_item.php?item=55686485 Odpowiedz Link
bannydt Re: prosba 30.06.05, 17:24 sprawdźcie dziewuszki poczte. a na allegro niestey wszystkiego o testach nie ma, instrukcja się jednak przydaje! Odpowiedz Link
mk005 Re: instrukcja do testow 29.06.05, 12:21 prosiłaby również o instrukcję na adres magdakominiak@wp.pl Magda Odpowiedz Link
medussa7 Re: instrukcja do testow 30.06.05, 12:24 To nie chodzi o to, że Ewa nie przysłała mi instrukcji. Wszystko dostałam, ale mam ten plik "rozpakowac w exe i potem otworzyc". A to mi sie wcale nie otwiera. Tak wiec testy mam , instrukcje też, tyle, ze skorzystac z niej nie moge... Odpowiedz Link