Dodaj do ulubionych

instrukcja do testow

23.05.05, 14:29
niestety nie moge otworzyc instrukcji do testow owulacyjnych...a juz czas by
zaczac je stosowac...czy moglby mi ja ktos przeslac na maila??bylabym bardzo
wdzieczna!!pozdrawiam!aiowa@tlen.pl
Obserwuj wątek
    • sylla4 Re: instrukcja do testow 23.05.05, 21:12
      Dołączam się do prośby, również nie mogę otworzyć. dzięki z góry
      • latiffa Re: instrukcja do testow 02.06.05, 22:04
        bardzo, bardzo proszę o przesłanie instrukcji
    • anyamama to ja tez poprosze:)))) 02.06.05, 22:48
    • bannydt Re: instrukcja do testow 03.06.05, 11:28
      aiowa@tlen.pl, sylla4@gazeta.pl, latiffa@gazeta.pl, anyamama@gazeta.pl
      jeśli to wasze adresy to sprawdźcie poczte! i do dzieła! a jeśli
      coś "domyśliłam" sie nie tak to podajcie mi namiary na siebie to prześle
      jeszcze raz!
      • aiowa Re: instrukcja do testow 03.06.05, 13:28
        dziekuje Ci bardzo!!!teraz to czekam na testowanie testami ciazowymi!!ciekawe
        czy sie uda??!pozdrawiam!!
        • bannydt Re: instrukcja do testow 03.06.05, 17:00
          no ja niestety trzeci cykl i nicsad nawet testy nie pomogły.ale życze ci
          powidzenia, możę tobie się uda.trzymam kciuki!
      • latiffa Re: instrukcja do testow 03.06.05, 19:41
        bardzo, bardzo dziękuję za przesłanie instrukcji. serdecznie pozdrawiam
      • dudi76 Re: instrukcja do testow 12.06.05, 18:48
        Witam
        czy ja też mogę prosić o instrukcję jak stosować testy bo ewa mi nie przysłała.
        Na adres anetad@op.pl.
        Dzięki wielkie. Aneta Dudek
      • lena622 Re: instrukcja do testow 05.07.05, 18:33
        mam ten sam problem prosze o przesslanie instrukcjilena622@nospa.gazeta.pl
        wielkie dzieki
    • b.dori Re: instrukcja do testow 03.06.05, 14:34
      Dziewczyny ja też nie mogę otworzyć testów i proszę prześlijcie i mi bo za
      kilka dni testuję .Pozdrawiam i czekam b.dori@wp.pl
      • bannydt Re: instrukcja do testow 03.06.05, 17:00
        sprawdź poczte
        • b.dori Re: instrukcja do testow 03.06.05, 18:22
          bannydt
          Dziękuję bardzo za testy ,jeszcze raz pozdrawiam.
        • franulka Re: instrukcja do testow 06.06.05, 22:23
          PROSZE PRZEŚŁIJ MI INSTRUKCJĘ NA FRANULKA@POCZTA.ONET.PL Z GÓRY WIELKIE DZIĘKI
          • latiffa Re: instrukcja do testow 07.06.05, 23:08
            sprawdź pocztę. instrukcja powinna dotrzeć. pozdrawiam
            • aniapap Re: instrukcja do testow 10.06.05, 22:25
              ja rowniez poprosze o przeslanie instrukcji na adres
              aniapaprocka@interia.pl,

              z gory dzikeuje i pozdrawiam,

              Ania
    • gagat100 CYTAT______ mari1 19.06.05, 11:01
      Poprzedni post lamal regulamin wiec zostal TU przeniesiony.

      instrukcja do testów p.Ewy
      Autor: mari1
      Data: 18.06.2005 08:21 + dodaj do ulubionych wątków

      + odpowiedz cytując + odpowiedz

      --------------------------------------------------------------------------------
      Dziewczyny bardzo proszę o przesłanie mi instrukcji do testów ponieważ
      dostałam tylko testy a zamówiłam ich pierwszy raz i nie wiem co dalej robić.
      Pozdrawiam i czekam.


      • asiulka1976 aniapap i mari1 19.06.05, 11:05
        poslalam na priv gazetowy surprised)
    • h.koziolek Re: instrukcja do testow 26.06.05, 08:08
      Wielka prosba o przeslanie instrukcji do testow.
      Z gory dziekuje - Hania
    • medussa7 Re: instrukcja do testow 27.06.05, 19:11
      Błagam! Mi tez nie chce sie ta instrukcja otworzyc!! sad((
      Jakby któras była tak miła i przesłąła mi na adres: medussa7@wp.pl
      Mam nadzieję, ze te testy pomogą, bo już mi brak pomysłów i chęci.....
    • asiulka1976 prosba 28.06.05, 10:59
      Sluchajcie nie moge uwierzyc ze tulu osoba ewcia nie wyslala instrukcji!
      nie chce nikogo posadzac ale moze niekture z was sa jej konkurencja ??
      pytajcie co Was interesuje no i duzo mozna przeczytac na aukcjach ewy bardzo
      szczegolowo opisane www.allegro.pl/show_item.php?item=55686485
      • bannydt Re: prosba 30.06.05, 17:24
        sprawdźcie dziewuszki poczte. a na allegro niestey wszystkiego o testach nie
        ma, instrukcja się jednak przydaje!
    • mk005 Re: instrukcja do testow 29.06.05, 12:21
      prosiłaby również o instrukcję na adres magdakominiak@wp.pl Magda
      • medussa7 Re: instrukcja do testow 30.06.05, 12:24
        To nie chodzi o to, że Ewa nie przysłała mi instrukcji. Wszystko dostałam, ale
        mam ten plik "rozpakowac w exe i potem otworzyc". A to mi sie wcale nie
        otwiera. Tak wiec testy mam , instrukcje też, tyle, ze skorzystac z niej nie
        moge... sad

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka