lwiczka_s
01.12.07, 18:15
Staram się o dzidzie cztery lata. Jestem na etapie, w którym okazuje sie że
Clo na mnie nie działa i lekarz proponuje mi leczenie właśnie gonadotropinami.
Na czym dokładnie to polega? W jaki sposób się je podaje? Wogóle wszystko co
wiecie na ten temat.