Dodaj do ulubionych

Gonadotropiny

01.12.07, 18:15
Staram się o dzidzie cztery lata. Jestem na etapie, w którym okazuje sie że
Clo na mnie nie działa i lekarz proponuje mi leczenie właśnie gonadotropinami.
Na czym dokładnie to polega? W jaki sposób się je podaje? Wogóle wszystko co
wiecie na ten temat.
Obserwuj wątek
    • pszczolaasia Re: Gonadotropiny 03.12.07, 22:19
      dostawalam w formie zastrzykow w brzuch. sa to leki takie jak do invitro tylko
      do zwyklej stymulacji sa podawane w mniejszych dawkach. pzdr.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka