Dodaj do ulubionych

Pensjonat Edyta Mrągowo - odradzam

27.08.07, 06:14
Pensjonat Edyta Mrągowo - odradzam.

Strona w necie całkiem ładna, a że wyjazd planowany w ostatniej chwili, tylko
tam udało mi się znaleźć noclegi. 160zł za dobę za pokój 2os. z łazienką ze
śniadaniem.

Pokoje w rzeczywistości w fatalnym stanie, na zdjęciu w necie jest pokazany
pokój właścicieli, nie te, które są wynajmowane. Drzwi i klamki skrzeczą,
pokoje urządzone jak dla kolonistów, łazienki aż błagają o remont, rury są
niczym nie osłonięte, więc gdy ktoś w pokoju nad nami się kąpie, w pokoju mamy
dudnienie niczym przy Niagarze. Właściciele niezbyt mili (zarówno
telefonicznie, jak i na miejscu). Śniadania średnie, zraziło mnie tylko to, że
wędlina podawana jest gościom na półmisku owiniętym folią... No ale to można
by było jeszcze wybaczyć:p

Przy nazwie pensjonatu nie wiedzieć czemu, przyczepione 3 gwiazdki...
Obserwuj wątek
    • Gość: darek Re: Pensjonat Edyta Mrągowo - odradzam IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.08.07, 15:57
      Podłącze się do Ciebie.Ja z kolei odradzam Relax w Wilimach.Pojechałem i po
      zobaczeniu odebrałem pół zaliczki(straciłem 300pln)ale czniam te 300,na zdjęciu
      w necie jest jeden chyba nowy piętrowy domek a nie ma tych z tyłu z okresu
      "wczesny Gierek".Tapczany ten sam okres,stęchlizna,lodówka zardzewiała i
      brudna,między pokojami brak drzwi-wiszą zasłonki z materiału.Same Wilimy w
      weekend przy ładnej pogodzie to jest deptak z tłumem ludzi nad jeziorem.Co
      trzeba przyznać Relaxowi to świetna kuchnia w barze i najlepiej byłoby gdyby
      tylko to robili bo trafiłem na pierogi wprost genialne!!!Za kuchnie w Relaxie
      spokojnie można dać 5+ a za domki 3-.
      • Gość: Magda Re: Pensjonat Edyta Mrągowo - odradzam IP: *.static.ip.netia.com.pl 02.08.18, 14:05
        za jaką cenę?! W innych hotelu zaproponowali mi 350zł za dobę pokój 1osobowy... ludzie, co z wami, cena 170 w sezonie przy takiej lokalizacji to coś niespotykanego. Jak chcecie płacić mniej np. 50 zł, to można wynająć pokój w prywatnym domu, powodzenia! Brak oddzielnego wejścia, kluczyka i odległość od amfiteatru, dramat. Polecam Pensjonat Edyta!!!! Czysto, przyjemna atmosfera, przepyszne śniadania, no i ten krajobraz.. ach, basen również jest fajną opcją wśród tej zieleni.
    • Gość: aga Re: Pensjonat Edyta Mrągowo - odradzam IP: *.kutno.zurt.pl 19.07.08, 20:54
      przez rok nie zmieniło się nic. mogę jeszcze co nieco dodać: pokoje
      śmierdzą (moczem), podobno gustowne. co wspólnego z gustem mają
      brudne pokoje, stare, zarwane tapczany i lampki nocne okryte
      pajęczyną? najlepszym hitem jest chyba toaleta,w której nie
      zamkniesz drzwi jeśli jest zamknięta deska;-). rowerów bez hamulców
      nie polecam na wycieczki z dziećmi. schody są tak wąskie, że ciężko
      się poruszać z walizkami, wózek dziecięcy nie przejdzie. balkony nie
      sa przy wszystkich pokojach. parking za na max. 5 aut, przy czym
      kierowca amator nie ma szans tam wjechać bez strat. właściciele w
      tym roku na maxa przesłodzeni no i 3 gwiazdki nadal wiszą (może w
      promocji były).
          • Gość: Pracownica BIAŁY DWOREK jest suuuper!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.13, 01:48
            Biały Dworek ma SWÓJ KLIMAT. Jaki psychopata takie rzeczy wypisuje- odnośnie negatywów? Czy pająk waćpannę ugryzł w... nocy czy jego brak? ;) Pewnie KONKURENCJA? ;) Nikt nikomu nie wmusza miejsca do noclegu. Turyści mają wybór. Telefonicznie można dowiedzieć się wszelakich szczegółów. Jest również blog ze zdjęciami: bialydworekmragowo.blogspot.com Nie rozumiem, o co pretensje? Turyści- Czy chcą mieć widok na jezioro za podwójna cenę, czy bez takich widoków za to niedaleko od jeziora i lasu, a bliżej do amfiteatru za przystępne dla każdego pieniążki- tylko ich wybór. Pokoje są zadbane, remontowane i bardzo czyste. A co do pająków, chyba nie ma takiego miejsca, gdzie by się ich nie spotkało nie tylko na Mazurach, tak z resztą jak i komarów. Cóż to za nieprzemyślane wypowiedzi???
        • Gość: właściciel Sprostowanie: " Biały Dworek" Mrągowo ul.Giżycka 9 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.13, 02:22
          W NASZYCH KWATERACH PRYWATNYCH " Biały Dworek" rezerwacji dokonujemy wyłącznie po uprzednio dostarczonej zaliczce, więc taka sytuacja jak opisywana powyżej, nie mogła mieć miejsca. Oczywiście w sytuacjach wyjątkowych zawsze zrozumiemy klienta i staramy się pójść mu na rękę. Więc w istocie pokój był niezarezerwowany, ponieważ Pani nie przesłała zaliczki, logicznie do sprawy podchodząc.
          Co tyczy się ogólnie wypowiedzi na forum: Szkoda słów na taką zawiść ludzką. Forum ma służyć polecaniu sobie nawzajem przez turystów fajnych, niepowtarzalnych miejsc, a nie perfidnej grze konkurencji pt." Kto kogo bardziej obrazi i w jaki sposób obmówi, by jak najskuteczniej zniechęcić petenta".
    • Gość: Kinga Re: Pensjonat Edyta Mrągowo - odradzam IP: *.static.ip.netia.com.pl 01.08.18, 12:08
      Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii!!! Przyznam szczerze, że aż bałam się tam zarezerować pokój przez taką ilość negatywów. Po skorzystaniu z ich usług wiem, że miejsce będzie przez nas nieraz polecane. Pensjonat na 5! Tata nocował tam aż 3 noce podczas Mrągowo Country i jest bardzo zadowolony. Czysty pokój z pięknym widokiem, wspaniali właściciele, którzy służą pomocą jak i normalną rozmową towarzyską. Od razu zaopiekowali się tatą w chwili zakwaterowania, doradzili i często z nim rozmawiali, co było bardzo miłe dla osoby, która podróżuje samotnie. Cena nie jest zbyt wysoka, za sezon w innych miejscach płaci się o wiele więcej, a to jest niesamowicie dogodna lokalizacja.
    • Gość: Aneta Re: Pensjonat Edyta Mrągowo - odradzam IP: *.static.ip.netia.com.pl 06.08.18, 13:21
      Podejrzewam, że to konkurencja pisze te złośliwe i nieprawdziwe komentarze... :( a szkoda, właściciele są przemili i uważam, że są bardzo krzywdzeni taką opinią. Pensjonat jest godny polecenia, nie są to warunki hotelu z gwiazdką, ale sama nazwa wskazuje, że to nie hotel tylko pensjonat. Ze swojej strony mogę również dodać, iż Pensjonat Edyta ma bardzo korzystną lokalizację, piechotką do amfiteatru w kilka minut, smaczne śniadania, piękny widok z balkonu i przede wszystkim zadbane, czyste pokoje. POLECAM!!!!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka