Gość: Darek
IP: 212.106.189.*
04.02.02, 17:49
Jadąc Jędrzejów -Kielce przy trasie w najbardziej widocznych miejscach
umieszczono atrapy radiowozów policyjnych.Sam odczułem jak działa noga z gazu
ale widząc co robią kierowcy żeby wyprzedzić na drodze usianej przejściami dla
pieszych, zgroza.Wszystkie chwyty dozwolone nawet te które poniżają kierowców.A
ja bym dołożył atrapy odblaskowe policjantów.