Gość: Maciek
IP: *.arkonskie.v.pl
07.05.04, 14:20
I co wy na to?
carspyshots.proboards2.com/index.cgi?board=spy&action=display&num=1076551486
Jak dla mnie duzo lepiej od Golfa kombi!
bilder.autobild.de/bilder/1/45818.jpg
bilder.autobild.de/bilder/1/45817.jpg
Pozdrawiam!