Dodaj do ulubionych

Astra III Caravan!

IP: *.arkonskie.v.pl 07.05.04, 14:20
I co wy na to?

carspyshots.proboards2.com/index.cgi?board=spy&action=display&num=1076551486
Jak dla mnie duzo lepiej od Golfa kombi!

bilder.autobild.de/bilder/1/45818.jpg
bilder.autobild.de/bilder/1/45817.jpg
Pozdrawiam!
Obserwuj wątek
    • Gość: OLO I Fakt - b. elegancki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.04, 14:26
    • Gość: polo odwrotnie IP: *.example.net / 217.8.188.* 07.05.04, 15:27
      tak jak nie podobaja mi sie raczej VW, to tu musze zrobić wyjatek, Golf kombi
      prezentuje sie bardzo ładnie...
    • Gość: Maciek Stworzylem watek i chce by byl na poczatku strony! IP: *.arkonskie.v.pl 07.05.04, 19:10
      Hehe!
      • Gość: Maciek Re: Stworzylem watek i chce by byl na poczatku st IP: *.arkonskie.v.pl 08.05.04, 14:16
        Znow robie to samo!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka