Gość: . IP: *.play-internet.pl 31.07.11, 18:10 www.youtube.com/watch?v=qbK9kjwfk60&feature=related Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: brachu Re: Senner Audi A7 IP: *.play-internet.pl 31.07.11, 18:12 www.autokoncern.pl/blogs/baciarek/4-audi-3-0-tdi-male-kompendium-awaryjnosc-trwalosc-eksploatacja.html Link Zgłoś
Gość: *WIT Re: Senner Audi A7 IP: *.ssp.dialog.net.pl 31.07.11, 18:19 Widac ,ze propaganda "brachu" slabo dziala, musi pisac pod wieloma nickami i robic sztuczny tlok... nie zdziwil bym sie gdyby sam odpisywal na swoje komentarze... Link Zgłoś
Gość: brachu Re: Senner Audi A7 IP: *.play-internet.pl 31.07.11, 18:39 wcale nie. nigdy nie pisalem pod innymi nickami, a kropke lub przecinek wrzucam zeby bylo szybciej lol Link Zgłoś
Gość: Piotrek Re: Senner Audi A7 IP: *.pools.arcor-ip.net 31.07.11, 19:56 @*WIT Masz racje, to ten sam "brachu" pod kilkoma nickami. Pisze w wielu postaciach, miedzy innymi poleca zakup Citroena C6. Link Zgłoś
Gość: Deklaracja Re: Senner Audi A7 IP: *.xdsl.centertel.pl 31.07.11, 21:09 To najpiękniejsze Audi jakie kiedykolwiek wyprodukowano! KONIEC KROPKA!!! Link Zgłoś
Gość: Prawdę mówi, polać Re: Senner Audi A7 IP: *.xdsl.centertel.pl 31.07.11, 21:13 Deklaracja masz racje, jak bym zobaczył ten cud na własne oczy, to bym się z zachwytu zesrał!!! (już mi się chce, od samego patrzenia na zdjęcia) Link Zgłoś
Gość: Quattro Re: Senner Audi A7 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.11, 21:43 Taki samochód, taka klasa a silnik 3.0 TDI i przedni napęd... Link Zgłoś
Gość: Zgonu Re: Senner Audi A7 IP: *.versanet.de 31.07.11, 22:02 Dlaczego audi jest tak popularny na wioskach ? Link Zgłoś
Gość: Piotrek Re: Senner Audi A7 IP: *.pools.arcor-ip.net 31.07.11, 22:05 @Zgonu A na ktorych wioskach jest popularne Audi A7? Link Zgłoś
Gość: hula Re: Senner Audi A7 IP: *.ssp.dialog.net.pl 31.07.11, 22:07 @Zgonu Podaj nazwe wioski, juz spakowalem swoje rzeczy. Link Zgłoś
Gość: k Re: Senner Audi A7 IP: 83.238.5.* 01.08.11, 03:17 a jakie auta są popularne w mieście? Link Zgłoś
Gość: Czujny Re: Senner Audi A7 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 01.08.11, 08:29 CZTERY ZERA DLA FRAJERA. Audi to najpopularniejszy samochód na wiochach i wśród buraków wiejskich w miastach :) Link Zgłoś
Gość: HH Re: Senner Audi A7 IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.08.11, 12:53 @Czujny Widzisz... to ty jestes daleko za murzynami spiacymi z kozami... skoro ty masz golfika II, a typowy burak z miasta nowiutkie A7... Link Zgłoś
Gość: antychryst Re: Senner Audi A7 IP: *.adsl.inetia.pl 01.08.11, 22:21 no tak , a czym się różni burak w VW GOLF od buraka w Audi? skoro to ten sam samochód . jeden szmelcwagen = a kilka marek :D @ Quattro 3,0 TDI występuje tylko i wyłącznie w quattro Link Zgłoś
Gość: Anty Re: Senner Audi A7 IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.08.11, 23:43 Tak a czym sie rozni Ferrari 458 od Fiata bravo? Zgadles niczym! Jeden wloski szajs, zreszta aut na F sie nie kupuje. Link Zgłoś
Gość: patriota1410 Re: Senner Audi A7 IP: *.dynamic.chello.pl 03.08.11, 00:00 Jechałem za takim (kolor czarna perła, rejestracja KR) na krętych drogach koło Sandomierza. Mieliśmy ok. 150km/h na liczniku. Na zakrętach jeszcze dawał radę jednak spękał na wyjściu z ostatniego zakrętu i musiał uznać wyższość mojego poloneza caro '96. Rocznik 1996 a daje radę w 2011... Aż strach pomyśleć jak jeździłby Polonez 2.0T 220KM rocznik 2011:-/ Link Zgłoś