Dodaj do ulubionych

Senner Audi A7

IP: *.play-internet.pl 31.07.11, 18:10
www.youtube.com/watch?v=qbK9kjwfk60&feature=related
Obserwuj wątek
    • Gość: brachu Re: Senner Audi A7 IP: *.play-internet.pl 31.07.11, 18:12
      www.autokoncern.pl/blogs/baciarek/4-audi-3-0-tdi-male-kompendium-awaryjnosc-trwalosc-eksploatacja.html
    • Gość: *WIT Re: Senner Audi A7 IP: *.ssp.dialog.net.pl 31.07.11, 18:19
      Widac ,ze propaganda "brachu" slabo dziala, musi pisac pod wieloma nickami i robic sztuczny tlok... nie zdziwil bym sie gdyby sam odpisywal na swoje komentarze...
    • Gość: brachu Re: Senner Audi A7 IP: *.play-internet.pl 31.07.11, 18:39
      wcale nie. nigdy nie pisalem pod innymi nickami, a kropke lub przecinek wrzucam zeby bylo szybciej lol
    • Gość: Piotrek Re: Senner Audi A7 IP: *.pools.arcor-ip.net 31.07.11, 19:56
      @*WIT

      Masz racje, to ten sam "brachu" pod kilkoma nickami. Pisze w wielu postaciach, miedzy innymi poleca zakup Citroena C6.
    • Gość: Deklaracja Re: Senner Audi A7 IP: *.xdsl.centertel.pl 31.07.11, 21:09
      To najpiękniejsze Audi jakie kiedykolwiek wyprodukowano! KONIEC KROPKA!!!
    • Gość: Prawdę mówi, polać Re: Senner Audi A7 IP: *.xdsl.centertel.pl 31.07.11, 21:13
      Deklaracja masz racje, jak bym zobaczył ten cud na własne oczy, to bym się z zachwytu zesrał!!! (już mi się chce, od samego patrzenia na zdjęcia)
    • Gość: Quattro Re: Senner Audi A7 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.11, 21:43
      Taki samochód, taka klasa a silnik 3.0 TDI i przedni napęd...
    • Gość: Zgonu Re: Senner Audi A7 IP: *.versanet.de 31.07.11, 22:02
      Dlaczego audi jest tak popularny na wioskach ?
    • Gość: Piotrek Re: Senner Audi A7 IP: *.pools.arcor-ip.net 31.07.11, 22:05
      @Zgonu

      A na ktorych wioskach jest popularne Audi A7?
    • Gość: hula Re: Senner Audi A7 IP: *.ssp.dialog.net.pl 31.07.11, 22:07
      @Zgonu Podaj nazwe wioski, juz spakowalem swoje rzeczy.
    • Gość: k Re: Senner Audi A7 IP: 83.238.5.* 01.08.11, 03:17
      a jakie auta są popularne w mieście?
    • Gość: Czujny Re: Senner Audi A7 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 01.08.11, 08:29
      CZTERY ZERA DLA FRAJERA. Audi to najpopularniejszy samochód na wiochach i wśród buraków wiejskich w miastach :)

    • Gość: HH Re: Senner Audi A7 IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.08.11, 12:53
      @Czujny Widzisz... to ty jestes daleko za murzynami spiacymi z kozami... skoro ty masz golfika II, a typowy burak z miasta nowiutkie A7...
    • Gość: antychryst Re: Senner Audi A7 IP: *.adsl.inetia.pl 01.08.11, 22:21
      no tak , a czym się różni burak w VW GOLF od buraka w Audi? skoro to ten sam samochód . jeden szmelcwagen = a kilka marek :D @ Quattro 3,0 TDI występuje tylko i wyłącznie w quattro
    • Gość: Anty Re: Senner Audi A7 IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.08.11, 23:43
      Tak a czym sie rozni Ferrari 458 od Fiata bravo? Zgadles niczym! Jeden wloski szajs, zreszta aut na F sie nie kupuje.
    • Gość: patriota1410 Re: Senner Audi A7 IP: *.dynamic.chello.pl 03.08.11, 00:00
      Jechałem za takim (kolor czarna perła, rejestracja KR) na krętych drogach koło Sandomierza. Mieliśmy ok. 150km/h na liczniku. Na zakrętach jeszcze dawał radę jednak spękał na wyjściu z ostatniego zakrętu i musiał uznać wyższość mojego poloneza caro '96. Rocznik 1996 a daje radę w 2011... Aż strach pomyśleć jak jeździłby Polonez 2.0T 220KM rocznik 2011:-/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka