Dodaj do ulubionych

Prototypy Forda na sprzedaż

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.08.11, 20:33
Thunder , ciekwy design, ale słabe 4.0L v8 zabiło to auto i wysoka cena .. powinien się odrodzić razem z Mu stan giem 2010 (5,0 v8 i 3,7 v6 byłyby w sam raz dla tego auta..)..no jeszcze kwestia cen benzyny i dodruku dollara .. Wall Street sie bawi , lud gryzie glebę.. ! :)
...

chromowoany Sh elby GR-1 - fantastyczny. ! :)
Obserwuj wątek
    • 1mississauga Re: Prototypy Forda na sprzedaż 12.08.11, 09:27
      @ stanczyk; Jesli chodzi o Thunderbird ,nie posiada on znaczka Ford:a.Obecny model (stary)jest super ,Chyba ze chodzi o bezpieczenstwo ,wtedy wymagane sa zmiany w projekcie.Obecnie to auto jest dla kolekcjonerow .

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka