Dodaj do ulubionych

Chrysler z Polski | Galeria

IP: *.uwm.edu.pl 06.10.11, 12:08
Przykręcili mu kierownicę z niewłaściwej strony.
Obserwuj wątek
    • wookiee.chewbacca Re: Chrysler z Polski | Galeria 06.10.11, 12:18
      Co to jest "uzbrojenie samochodu w system start-stop"? Czy chodzi o zwykłe uruchamianie silnika przyciskiem? To tak jakby napisać, że samochód uzbrojono w inteligentny system ręcznego sterowania drzwiami samochodu ergonomicznymi uchwytami klamkowymi. Stuknijcie się w łeb.
    • Gość: VEs Re: Chrysler z Polski | Galeria IP: *.ericpol.com 06.10.11, 12:25
      @wookiee.chewbacca Ale co to system start-stop to wiesz? Czy błądzisz polesie?
    • Gość: oo Re: Chrysler z Polski | Galeria IP: *.dynamic.chello.pl 06.10.11, 12:27
      start-stop to co innego niż piszesz, nie wymądrzaj się niepotrzebnie
    • Gość: oli Re: Chrysler z Polski | Galeria IP: *.net.symantec.com 06.10.11, 14:02
      Od stycznia do konca Sierpnia w UK Chrysler sprzedal 400 aut (dla porownania najwiecej Ford- ponad 170 tys). W roku 2010 bylo ich nie cale 900. Tychy beda szly pelna para zeby nadazyc z produkcja tego czegos.
    • Gość: oli Re: Chrysler z Polski | Galeria IP: *.net.symantec.com 06.10.11, 14:02
      Od stycznia do konca Sierpnia w UK Chrysler sprzedal 400 aut (dla porownania najwiecej Ford- ponad 170 tys). W roku 2010 bylo ich nie cale 900. Tychy beda szly pelna para zeby nadazyc z produkcja tego czegos.
    • Gość: joe brody Re: Chrysler z Polski | Galeria IP: *.internetia.net.pl 06.10.11, 14:31
      @oli: właśnie na tym polega marketing - jak coś nie idzie, to się zmienia strategię, wprowadza nowości, żeby ruszyło. Fiat mógł na Wyspach sprzedawać Ypsilona pod marką Lancii, ale Chrysler był w dołku, więc trzeba było mu pomóc. Powiedziałbym nawet, że jest to komplement dla tyskiego produktu, został uznany za na tyle atrakcyjny samochód, by przyciągnąć klientów do będącej w kryzysie marki...
    • Gość: Gosc Re: Chrysler z Polski | Galeria IP: 194.72.131.* 06.10.11, 15:12
      Zmylka techniczna przez zmiane marki. Fiaty, Alfy i inne wyroby autopodobne koncerny Fiata sa praktycznie niesprzedawalne w Wielkiej Brytanii. Brytyjczycy wiedza co dobre ...
    • Gość: Gres Re: Chrysler z Polski | Galeria IP: *.adsl.highway.telekom.at 06.10.11, 15:13
      WTF!? bylem przekonany, ze 500tka jest montowana na płycie Pandy - ktoś potwierdzi/wytłumaczy?
    • Gość: Ry-chu Re: Chrysler z Polski | Galeria IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.11, 17:22
      @autoksiążka,pocaluj mnie w du....e,to również poczujesz różnice....
    • Gość: dish Re: Chrysler z Polski | Galeria IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.11, 20:25
      Prawdziwe hamerykańskie wozidło! Połykacz kilometrów, bulgoczący big-block. Super, kupuję! Buahaha
    • rakcancer Re: Chrysler z Polski | Galeria 06.10.11, 21:28
      zbudwana na plycie Fiata Lancia, ktora w Wielkiej Brytani jest Chryslerem... O Matko, co sie porobilo na tym swiecie?!
    • sselrats Re: Chrysler z Polski | Galeria 06.10.11, 21:32
      Z polskiej fabryki jak z polskich obozow koncentracyjnych?
    • Gość: kot Re: Chrysler z Polski | Galeria IP: *.tktelekom.pl 07.10.11, 08:03
      Fiat się pogubił po raz kolejny. Ma fajne autka, nie gorsze niż inni, tylko nie potrafi ich sprzedawać.
    • Gość: amg Re: Chrysler z Polski | Galeria IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.11, 10:20
      Lancie zawsze miały lux wnętrza.
    • Gość: cmsck Re: Chrysler z Polski | Galeria IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.11, 13:12
      Jak amerykanie to widzą to pewnie łapią się za głowy. Dziś nie ma już prawdziwych Chryslerów, a i niedługo zabraknie prawdziwie włoskich Lancii. Oby tylko z Jeep'em nie zrobili tego samego. Włosi obrali zły kierunek. Oferowanie identycznych modeli aut pod różnymi znakami towarowymi bardziej wplata klientów w zakłopotanie niż ich przyciąga. Po co oferować np. Chryslera 300C za podobną cenę, tylko że pod znaczkiem Lancii. Jeżeli komuś będzie się podobać akurat ten model auta, to na pewno znajdzie drogę do salonu Chryslera i przynajmniej będzie wiedział, że kupił oryginalny samochód. A tak to nie wiadomo czy teraz Chrysler jest podróbką Lancii, czy na odwrót. Czy więcej jest Chryslera w Lancii, czy Lancii w Chryslerze? Jestem prawdziwym miłośnikiem motoryzacji i do mnie taka oferta w żadnym wypadku nie trafia. Myślę, że zaistniała sytuacja może powodować, że klienci nie będą się decydować na żadną z tych marek.
    • Gość: 1mississauga Re: Chrysler z Polski | Galeria IP: *.hsnet.ca 08.10.11, 05:51
      .Przez allians Chrysler- Fiat troche zamieszalo sie na rynku europejskim.Rozumiem transformacje Chrysler Grand Voyager na Lancia Grand Voyager czy Dodge Journej -Fiata F...... .Wlosi nie mieli takich aut w ofercie,i slusznie ja wykorzystali. Chrysler 300C jest czystym autem amerykanskim ,dlaczego na sile zrobiono z niego Lanciie,najprawdopodobniej chodzilo o platforme (od Mercedesa) ,ktorej wlosi nie mieli.Ale mogli poczekac rok i zmienic karoserie pasujaca do marki Lancia.Za pospiech czasami placi sie podwonie.Zapewne Lancia Ypsilon nie bedzie oferowana w PL.Ameryce,chyba ze bedzie to Delta z znaczkiem Chrysler.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka