tato1 12.07.04, 04:33 ....Moim zdanieniem kropka to stara lozyskowa kulka............ Daje kropke (kreske)na devote.............. Link Zgłoś Obserwuj wątek
motodawca1 Re: Zmiana admina............ 12.07.04, 09:23 kropka była już setki razy proszona o odejście brak hornoru sprawia, że wciąz tu trwa... to jak z naszymi plugawymi politykami - żaden sam nie odejdzie... Link Zgłoś